archirama.pl

Nowe kino w Łodzi. W łodzi wybudują nowy kompleks kinowy

Łódź zyska nowy multipleks kinowy. W łódzkim Centrum Handlowo-Rozrywkowym "Sukcesja" powstanie kino z dziewięcioma salami kinowymi.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Jak ustalił „Express Ilustrowany” miasto łódzkiej szkoły filmowej doczeka się wkrótce dużego multipleksu kinowego. Kino na dziewięć sal powstanie w blisko centrum Łodzi w Centrum Handlowo-Rozrywkowym "Sukcesja". Nowe kino to inwestycja spółki Helios S.A. Gazeta ustaliła, że kino będzie usytuowane w strefie rekreacyjno rozrywkowej centrum. Multipleks będzie miał w sumie 4,5 tys. metrów kwadratowych. Powstanie na czwartej kondygnacji, nad dwupoziomowym parkingiem i galerią handlową. Inwestycja ma się zakończyć w 2014 roku.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 12.04.2012 13:01

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!