Architektura
ARCHITEKTURA

Perspektywa 2016 dla architektów i projektantów

  • Komentarze

Nowy cykl spotkań Perspektywa

Dorota Szlachcic przed czarną elewacją Afrykarium we Wrocławiu

Fot: Perspektywa - materiały prasowe Häfele

Trzy ostatnie spotkania Perspektywa 2016 odbędą się w Katowicach, Łodzi i Gdańsku

Rozmowy o współczesnej architekturze, niezdecydowanych lub nadmiernie pewnych siebie inwestorach, konkursach architektonicznych i okuciach meblowych – wszystkie te watki splatają się na kolejnych spotkaniach z cyklu Perspektywa. Wieczorne panele odbywają się od dwóch lat w wielu miastach Polski. Jak dotąd uczestniczyło w nich około 500 osób. Organizatorzy zapraszają do udziału architektów, projektantów i osoby zainteresowane współczesnym wzornictwem. Wśród prelegentów są Dorota Szlachcic oraz Jacek Rozenek.
Trzy ostatnie odsłony tegorocznego cyklu będą mieć miejsce w Katowicach, Łodzi i Gdańsku. Spotkania obędą się kolejno w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz budynkach Fabryka Sztuki i Sztuka Wyboru.
 
Perspektywa 2016
Katowice – 31 marca
Gdańsk – 7 kwietnia
Łódź – 12 kwietnia


Wstęp wolny, wymagana rejestracja. Zgłoszenia można nadsyłać mailowo na adres perspektywa@prexpert.com.pl, podając podstawowe dane – imię, nazwisko, adres korespondencyjny i opcjonalnie nazwę pracowni. Drugą opcją jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem strony www.perspektywaspotkania.pl.

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: Perspektywa - materiały prasowe Häfele
Data publikacji: 16.03.2016 12:28
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.