Architektura
ARCHITEKTURA

Perspektywa w muzeum Manggha

  • Komentarze

Przerwa podczas spotkania z cyklu Perspektywa

Perspektywa, jedno ze spotkań cyklu

Fot: www.perspektywaspotkania.pl - materiały prasowe

Dyskusje nie tylko o współczesnej architekturze - Kolejne spotkanie z cyklu Perspektywa tym razem odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie


O cyklu Perspektywa pisaliśmy już niejednokrotnie. Głównym tematem poruszanym podczas spotkań w kolejnych miastach Polski są tzw. „miękkie” umiejętności, niezbędne w praktyce architekta i projektanta. Umiejętność prowadzenia dyskusji przydaje się w każdym zawodzie, w którym rolę odgrywają negocjacje z klientem. Szczególnie ważna jest w praktyce projektowej.


Jacek Rozenek, trener biznesu, porusza w swoich prezentacjach takie kwestie jak ustalanie rzeczywistych oczekiwań zleceniodawcy, strategie przekonywania, osiąganie kompromisu czy wskazywanie potencjalnych problemów – w możliwie najbardziej efektywny sposób, który może być zaakceptowany przez wszystkich uczestników procesu. Jacek Rozenek nie odnosi się do samego projektowania, a raczej uczy, w jaki sposób z dobrym skutkiem usprawnić relacje między stronami.

O pracy projektanta z innej perspektywy mówić będzie Dorota Szlachcic, laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015, znana m.in. jako projektantka nowej wrcoławskiej atrakcji, czyli  Afrykarium w miejskim ZOO. Architekt Rafał Osiński, przedstawiciel firmy Häfele czyli organizatora cyklu poruszyć ma temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych.
Najbliższa odsłona cyklu zaplanowana jest na 26 lutego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, organizatorzy proszą o zapowiedzenie udziału.

Perspektywa Kraków
26 lutego, godz. 18:00
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
ul. Konopnickiej 26
Wstęp wolny

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: www.perspektywaspotkania.pl - materiały prasowe
Data publikacji: 12.02.2016 15:39
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.