archirama.pl

Podano termin otwarcia dworca w Katowicach!

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, pod koniec października odtwarta zostanie hala katowickiego dworca. Niestety to koniec dobrych wieści, ponieważ nie jest planowane szybkie oddanie do użytku znajdującego się w podziemiach dworca autobusowego.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Wiadomo jedynie, że do końca października oddana do użytku będzie hala od strony placu Szewczyka, stanowiska kasowe oraz pasaż handlowy, w którym jak podaje firma Neinver Poland, wszyskie lokale są już wynajęte.

Z informacji „Gazety” wynika, że jeśli chodzi o sam dworzec autobusowy, to dopiero pod koniec roku jest planowane jego uruchomienie. Prace wykonywane są intensywnie, więc jest nadzieja na dotrzymanie tych terminów. Dodajmy, że hali katowickiego dworca, towarzyszyć będzie galeria handlowa, która ma być gotowa na wiosnę 2013 roku. 

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 27.08.2012 15:41

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!