archirama.pl

Polska Czechy Wrocław. Gdzie mieszkają reprezentacje Czech i Polski na Euro 2012?

W sobotę 16 czerwca mecz Polska Czechy we Wrocławiu o awans do ćwierćfinału Euro 2012. Zobacz, hotele gdzie mieszkają reprezentacje Polski i Czech. Przyjrzyj się stadionom, na których trenują piłkarze przed meczem we Wrocławiu.

Hotel Hyatt

W Hotelu Hyatt Regency Warsaw mieszka na Euro 2012 reprezentacja Polski

Fot: Wistula/WIKIMEDIA

Polska reprezentacja mieszka w hotelu Hyatt Franciszek Smuda i reprezentacja Polski na Euro 2012 zamieszkali w Hotelu Hyatt. To pięciogwiazdkowy obiekt oferujący usługi na najwyższym poziomie. Hotel dysponuje 250 pokojami i apartamentami. Wszystkie są urządzone w nowoczesnym stylu i zapewniają swoim mieszkańcom komfort i relaks.

Przed trudami meczu z Czechami Polska reprezentacja może odpocząć i zregenerować się w hotelowej strefie SPA i fitness. Hotel Hyatt oprócz pokoi spełniających wysokie standardy oddaje do dyspozycji piłkarzom kryty basen, siłownię i kasyno. Czeka na nich również włoska restauracja. Trener Smuda odprawy może prowadzić w jednej z kilku sal konferencyjnych, które reprezentacja ma do dyspozycji.

Polscy piłkarze trenują na Polonii

Na treningi reprezentacja Franciszka Smudy nie musi wyjeżdżać z centrum Warszawy. Polscy piłkarze przygotowują się do meczów Euro 2012 na stadionie warszawskiej Polonii. Stadion Polonii posiada nowoczesną murawę i oświetlenie. Do dyspozycji piłkarzy jest pełne zaplecze stadionowe wraz z szatniami. Teraz na stadionie Polonii reprezentacja przygotowuje się do meczu z Czechami. Warto dodać, że frontowa fasada stadionu Polonii uchodzi za wyjątkową perłę warszawskiej architektury.

Reprezentacja Czech zamieszkała na Euro we Wrocławiu

Piłkarze reprezentacji Czech mieszkają we wrocławskim hotelu Monopol. O hotelu mówi się legendarny. Budynek został postawiony w 1892 roku. Na przełomie wieków był tam gmach Monopolu oraz dawny dom handlowy. Po gruntownej renowacji powstał stylowy hotel. Wszystkie zabytkowe elementy zostały odrestaurowane. A wnętrzom nadano nowoczesny i oryginalny wygląd. Reprezentacja Czech mieszka w stylowych apartamentach, wyposażonych między innymi w meble Ludwiga Van der Rhoe. Czescy piłkarze wybrali miejsce nie tylko stylowe, ale na dodatek położone w samym centrum Wrocławia. Warto dodać, że w Hotelu Monopol mieszkało wiele znanych osobistości, miedzy innymi Marlena Dietrich i Picasso.

Czesi trenują na stadionie Śląska

Reprezentacja Czech na czas treningów nie musi opuszczać Wrocławia. Piłkarze z Pragi przygotowują się na stadionie wrocławskiej drużyny Śląsk Wrocław. Stadion jest w pełni przygotowany do rozgrywek ligowych. Posiada pełne oświetlenie podgrzewaną murawę i trybuny mogące pomieścić ponad 8 tys. kibiców. Treningi czeskiej reprezentacji narodowej zaplanowane zostały na dawnym stadionie wrocławskiej drużyny WKS Śląsk Wrocław. Obiekt, na którego trybunach zasiąść może ponad 8,3 tys. kibiców, znajduje się przy ul. Oporowskiej 62. Stadion posiada cztery trybuny (w tym jedną krytą), podgrzewaną murawę oraz profesjonalne oświetlenie boiska.

>>JAK DOJECHAĆ NA EURO? Lotniska, dworce i autostrady na Euro 2012

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Wistula/WIKIMEDIA
Data publikacji: 14.06.2012 11:42

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!