Architektura
ARCHITEKTURA
Architektura na Euro 2012. Hotele

Polska Czechy Wrocław. Gdzie mieszkają polscy piłkarze we Wrocławiu?

  • Komentarze

Hotel HP Plaza

W hotelu HP Plaza zamieszkali piłkarze polskiej reprezentacji

Fot: www.hotelpark.pl

Piłkarze reprezentacji Polski na czas meczu Polska Czechy we Wrocławiu zamieszkali w Hotelu HP Park Plaza. Zobacz wnętrza hotelu, w którym we Wrocławiu zamieszkała reprezentacja Polski na Euro 2012.

Piłkarze Franciszka Smudy przed meczem Polska Czechy zamieszkają we Wrocławiu w hotelu HP Park Plaza. To utrzymany w nowoczesnym stylu budynek położony w wyjątkowej, historycznej części Wrocławia. Hotel HP Park Plaza, w którym zamieszkali piłkarze Franciszka Smudy stoi przy ulicy Drobnera w pobliżu Ostrowa Tumskiego najstarszej części Wrocławia.

Blisko jest stąd na Uniwersytet i do Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się Wyspa Słodowa. Hotel HP Park Plaza to budynek utrzymany w nowoczesnym stylu. Charakterystyczna, zaokrąglona sylwetka i szklana elewacja z daleka rzucają się w oczy. Mimo to wnętrza hotelu, w którym we Wrocławiu zamieszkają nasi piłkarze sprawiają wrażenie bardzo ciepłych i przytulnych. Niepretensjonalne i pozbawione zbędnej ornamentyki sprawiają jednocześnie wrażenie konserwatywnych i nowoczesnych. Polscy piłkarze mieli do wyboru pokoje i apartamenty w pięciu standardach.

Czterogwiazdkowy hotel HP Park Plaza oferuje łącznie 177 luksusowych pokoi. Podstawowy standard Standard – King Bad, to prosta opcja sypialni oferująca wygodę i komfort. Do wyboru były również pokoje typu Superior ze zdecydowanie większą przestrzenią i unikalnym widokiem na Odrę i wrocławskie zabytki. W wyższym standardzie hotel oferuje pokój typu Studio, czyli salon z oddzielną sypialnią i apartamenty.

>>Polska Czechy we Wrocławiu. Wszystko o stadionie we Wrocławiu

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: www.hotelpark.pl
Data publikacji: 14.06.2012 15:31
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.