archirama.pl

Polska Czechy Wrocław. Gdzie mieszkają polscy piłkarze we Wrocławiu?

Piłkarze reprezentacji Polski na czas meczu Polska Czechy we Wrocławiu zamieszkali w Hotelu HP Park Plaza. Zobacz wnętrza hotelu, w którym we Wrocławiu zamieszkała reprezentacja Polski na Euro 2012.

Hotel HP Plaza

W hotelu HP Plaza zamieszkali piłkarze polskiej reprezentacji

Fot: www.hotelpark.pl

Piłkarze Franciszka Smudy przed meczem Polska Czechy zamieszkają we Wrocławiu w hotelu HP Park Plaza. To utrzymany w nowoczesnym stylu budynek położony w wyjątkowej, historycznej części Wrocławia. Hotel HP Park Plaza, w którym zamieszkali piłkarze Franciszka Smudy stoi przy ulicy Drobnera w pobliżu Ostrowa Tumskiego najstarszej części Wrocławia.

Blisko jest stąd na Uniwersytet i do Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się Wyspa Słodowa. Hotel HP Park Plaza to budynek utrzymany w nowoczesnym stylu. Charakterystyczna, zaokrąglona sylwetka i szklana elewacja z daleka rzucają się w oczy. Mimo to wnętrza hotelu, w którym we Wrocławiu zamieszkają nasi piłkarze sprawiają wrażenie bardzo ciepłych i przytulnych. Niepretensjonalne i pozbawione zbędnej ornamentyki sprawiają jednocześnie wrażenie konserwatywnych i nowoczesnych. Polscy piłkarze mieli do wyboru pokoje i apartamenty w pięciu standardach.

Czterogwiazdkowy hotel HP Park Plaza oferuje łącznie 177 luksusowych pokoi. Podstawowy standard Standard – King Bad, to prosta opcja sypialni oferująca wygodę i komfort. Do wyboru były również pokoje typu Superior ze zdecydowanie większą przestrzenią i unikalnym widokiem na Odrę i wrocławskie zabytki. W wyższym standardzie hotel oferuje pokój typu Studio, czyli salon z oddzielną sypialnią i apartamenty.

>>Polska Czechy we Wrocławiu. Wszystko o stadionie we Wrocławiu

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: www.hotelpark.pl
Data publikacji: 14.06.2012 15:31

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!