Architektura
ARCHITEKTURA
Portfolio. Zaistniej w sieci

PORTFOLIA: Czytelnicy Archiramy pokazują swoje najnowsze prace

  • Komentarze

Portfolio 1

Czytelnicy Archiramy pokazują swoje prace w dziale portfolio

Obejrzyj najnowsze prace czytelników Archiramy. Wejdź do działu portfolio zobacz, co robią inni. Zarejestruj się i pokarz swoje projekty, pomysły na wnetrza zdjęcia i filmy w sieci.

Robisz ciekawe projekty, zdjęcia, kręcisz filmy, malujesz obrazy? Niech Twoje prace zobaczą inni – załóż portfolio na Archiramie! Nasz dział Portfolia oddajemy w Wasze ręce. To miejsce, gdzie możecie prezentować dowolną liczbę swoich prac.

Portfolio

>>Zobacz prace Piotra Masiaka i innych użytkowników Archiramy

Możecie tam zamieszczać swoje projekty niezależnie od ich charakteru – pliki graficzne, filmowe jak i audio. Twoje portfolio możesz dopełnić CV, opisem swojej działalności, a także kontaktem do siebie.

>>ZAŁÓŻ WŁASNE PORTFOLIO TU

przeczytaj rowniez
Data publikacji: 1.07.2012 16:26
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.