archirama.pl

PORTFOLIO ARCHITEKTA. Załóż PORTFOLIO, pokaż swoje PROJEKTY

Jesteś architektem? A może robisz ciekawe ZDJĘCIA. Obejrzyj najnowsze PROJEKTY użytkowników Archiramy. Wejdź do działu PORTFOLIO, zobacz, co robią inni. Zarejestruj się i pokaż swoje PROJEKTY, ZDJĘCIA I POMYSŁY. Najnowsze trendy w architekturze, wnętrzach, designie na www.archirama.pl to źródło informacji, projekty, wyposażenie. Prezentujemy, oceniamy, komentujemy.

Portfolio Architekta

Portfolio architekta. Załóż portfolio i pokaż się na Archiramie. Hummer House Jan Ledwoń

Fot: Jan Ledwoń

Załóż portfolio architekta. Jesteś architektem, projektantem, designerem albo fotografem? Zaistniej w sieci. Stworzyłeś właśnie ciekawy projekt i chcesz pokazać go innym? Niech Twoje prace zobaczą inni użytkownicy – załóż portfolio na Archiramie!

Portfolio Architekta 2

>>Zobacz całe portfolio Jana Ledwonia i załóż własne

Nasz dział Portfolia oddajemy w Wasze ręce. To miejsce, gdzie możecie prezentować dowolną liczbę swoich prac. Jeśli robisz zdjęcia i lubisz FOTOGRAFIĘ to także jest miejsce dla Ciebie. Możecie tam zamieszczać swoje projekty niezależnie od ich charakteru – pliki graficzne, filmowe jak i audio. Twoje portfolio możesz dopełnić CV, opisem swojej działalności, a także kontaktem do siebie. Załóż portfolio architekta.

>>ZAŁÓŻ PORTFOLIO JUŻ TERAZ. TO TYLKO 15 SEKUND

Zdjęcia: Jan Ledwoń
Data publikacji: 10.07.2012 10:32

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!