Architektura
ARCHITEKTURA
Sprawdźcie gdzie jeszcze trwa rekrutacja na studia

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka. Gdzie jeszcze trwa rekrutacja.

  • Komentarze

Studia 2013. Architektura wnętrz - rekrutacja 2013

Studia 2013. Architektura wnętrz - rekrutacja 2013

Fot: Photos.com

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka w większości uczelni państwowych już została zakończona. Sprawdźcie gdzie jeszcze jest szansa na studiowanie tego kierunku

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka  na większości uczelni Państwowych została już zakończona. Obecnie trwają egzaminy bądź ogłaszane są wyniki rekrutacji na studia architektura i urbanistyka. Osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na studia mogą jeszcze wziąć udział w rekrutacji na kierunku architektura i urbanistyka na Politechnice Łódzkiej.

Politechnika Łódzka - rekrutacja na studia

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka na Politechnice Łódzkiej rozpoczęła się 27 maja, ale traw do 12 lipca (do godziny 15:00). Do tej godziny należy złożyć wszystkie dokumenty w Sekcji Rekrutacji Politechniki Łódzkiej na ul. Radwańskiej 29 w budynku A13. Na kierunku architektura i urbanistyka Politechniki Łódzkiej można studiować dwie specjalizacje: architektura i urbanistyka oraz architektura wnętrz. Ponadto istnieje także możliwość aplikowania na studia I stopnia, w języku angielskim – architecture engineering.

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka zasady przyjęć

Aby dostać się na studia architektura i urbanistyka, oprócz złożenia dokumentów w wyznaczonym terminie, trzeba przystąpić do egzaminu z uzdolnień plastycznych, który odbędzie się w 17 lipca. Będzie to egzamin z rysunku wykonanego ołówkiem. Sprawdzian trwa 5 godzin. W tym czasie należy narysować z wyobraźni dwie prace na zadany temat. Aby przejść do kolejnego etapu rekrutacji na studia architektura i urbanistyka, oba rysunki powinny być oceniona na minimum 250 punktów, czyli połowę punktów całej rekrutacji. Ubiegłoroczne tematy, z jakimi musieli zmierzyć się obecnie studenci architektury i urbanistyki Politechniki Łódzkiej to stare miasto portowe (do narysowania na większym arkuszu), a także „w karczmie" (na mniejszym arkuszu).

Ponadto komisja rekrutacyjna bierze pod uwagę egzaminu maturalnego z przedmiotów: matematyka oraz język obcy. Ale brak egzaminu maturalnego z matematyki nie wyklucza z rekrutacji, a jedynie za tę część rekrutacji przyznawane jest 0 punktów. Wyniki rekrutacji będą znane 23 lipca.

Rekrutacja na studia architektura wnętrz. Sprawdźcie gdzie jeszcze można złożyć dokumenty

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Photos.com
Data publikacji: 26.06.2013 12:00
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
tagi
81.waw.pl apartament apartamentowiec aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz architekci architekt architektura architektura Grecji architektura krajobrazu architektura polska architektura sakralna architektura Warszawy architektura wnętrz architektura wnętrza architektura Wrocławia architektura współczesna beton beton architektoniczny biuro biuro architektoniczne biurowiec BoConcept bryła centrum handlowe co zobaczyć Comitor dach dekoracje design dizajn dom dom jednorodzinny drapacz chmur drewno ekologia Euro 2012 film gotyk historia architektury hotel ikea ikona architektury komiks konkurs konkurs architektoniczny kościół Kraków kuchnia lampa loft Londyn małe mieszkanie MAŁY DOM meble Mies van der Rohe minimalizm moda modernizacja modernizm muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej Newmor Nizio Design International nowoczesna architektura nowoczesne wnętrza nowoczesne wnętrze nowoczesny dom NOWY PROJEKT ZAHA HADID ogród okno ornament pawilon polski design pracownia architektoniczna projekt projekty projekty zahy hadid przestrzeń miejska przestrzeń publiczna recykling rewitalizacja sarp Serwis o architekturze stararchitekt starożytna Grecja Studio Forma 96 STYL NOWOCZESNY styl skandynawski sztuka sztuka współczesna świątynia Tremend trendy urbanistyka wakacje 2013 Warszawa wieżowce Wieżowce Warszawa wieżowiec wnętrza Wrocław współczesna architektura współczesny design wystawa wzornictwo Zaha Hadid ZAHA HADID projekty zrównoważony rozwój życie w architekturze
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.