archirama.pl

Stacja Młoda Architektura. Architektura-murator zaprasza na spotkanie z Maciejem Czeredysem i Mateuszem Świętorzeckim.

Architektura-murator zaprasza na kolejne wakacyjne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na pytanie Po co organizować konkursy architektoniczne?

 Stacja Młoda Architektura. Architektura-murator zaprasza na spotkanie z Maciejem Czeredysem i Mateuszem Świętorzeckim.

Miesięcznik Architektura-murator serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Gośćmi najbliższego wieczoru w stołecznej kawiarni Warszawa Powiśle pt. Po co organizować konkursy architektoniczne? będą architekt i urbanista Maciej Czeredys i Mateusz Świętorzecki

Fot: materiały prasowe

Architektura-murator zaprasza na kolejne wakacyjne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na pytanie Po co organizować konkursy architektoniczne?

Stacja Młoda Architektura spotkanie 28 sierpnia: Po co organizować konkursy architektoniczne?

Miesięcznik Architektura-murator serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Gośćmi najbliższego wieczoru w stołecznej kawiarni Warszawa Powiśle pt. Po co organizować konkursy architektoniczne? będą architekt i urbanista Maciej Czeredys i Mateusz Świętorzecki mający za sobą doświadczenia pracy przy organizacji kilku znaczących konkursów architektonicznych, a także architekt Mateusz Świętorzecki, pracujący w jednej z największych warszawskich pracowni – biurze JEMS Architekci.

Stacja Młoda Architektura – kim są zaproszeni goście?

Jednym z gości wieczoru organizowanego przez miesięcznik Architektura-murator będzie Maciej Czeredys architekt i urbanista, projektant w pracowni urbanistycznej ART.ARCH I. W latach 2003-2007 zatrudniony był w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków w Warszawie, finalnie na stanowisku zastępcy Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Współpracował także przy organizacji kilku międzynarodowych konkursów architektonicznych (Nowy Teatr, Muzeum Historii Polski, Sinfonia Varsovia). Jest także zdobywcą kilku wyróżnień w konkursach architektonicznych np. na zagospodarowanie placu Trzech Krzyży w Warszawie oraz placu Marii Konopnickiej w Suwałkach. Jest również autorem tymczasowych instalacji takich jak: Platforma Komunikacyjna (Ursynów), Urban Kaleidoscope (Bukareszt), Na_miętnie (Praga), Zakazy/Nakazy/Ograniczenia (Rakowiec), Food Shelf (Berlin).  Drugim gościem cyklu Stacja Młoda Architektura będzie Mateusz Świętorzecki absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, laureat Nagrody ministra infrastruktury za pracę dyplomową, który od 2004 roku pracuje jako architekt w biurze JEMS Architekci.

Kiedy odbędzie się spotkanie organizowane przez miesięcznik Architektura-murator?

Kolejne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura organizowane przez miesięcznik Architektura-murator odbędzie się 28 sierpnia 2013 o godzinie 19 w klubokawiarni Warszawa Powiśle przy ulicy Kruczkowskiego 3B

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 21.08.2013 17:29

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!