Architektura
ARCHITEKTURA
Architektura na Euro 2012. Stadion we Wrocławiu

Stadion we Wrocławiu na Euro 2012 od środka. Szatnia, loże VIP i areszt. Polska Czechy we Wrocławiu

  • Komentarze

Stadion we Wrocławiu

Wyjątkowa elewacja stadionu we Wrocławiu

Fot: lulek89/wikimedia

Mecz Polska Czechy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. A my pokazujemy stadion od wnętrza. Zobacz szatnie stadionu we Wrocławiu. Obejrzyj loże VIP, z których mecz Polska Czechy będą oglądać najbogatsi kibice.

Stadion we Wrocławiu może pomieścić 42 tys. kibiców. Dla najzamożniejszych kibiców przygotowano specjalne loże VIP. Loże VIP zlokalizowane są w zachodniej części stadionu w strefie biznesowej. Jest ich 30. Loże VIP oferują najwyższy standard oglądania meczu. Każda loża ma zapewniony pełny catering i indywidualną obsługę kelnerską. Kibice, którzy wykupili pakiet VIP na mecz Polska Czechy będą mieli do dyspozycji oprócz pełnego cateringu specjalnie przygotowaną lożę.

To przestronny pokój z pełnym przeszkleniem od strony stadionu. Loża jest wykończona dość oszczędnie, ale z dużym smakiem i stylem. Na gości czekają wygodne skórzane kanapy i fotele utrzymane w ciemnej tonacji. Z loży prowadzi wyjście na balkon umieszczony na trybunie. Tam na kibiców czekają indywidualne komfortowe fotele utrzymane stadionowej zielonej kolorystyce. Z kolei dla kibiców, którym meczowe emocje uderzą do głowy i postanowią urządzić zadymę, też przygotowano oddzielne pomieszczenie. To stadionowy areszt.

>>Strefy kibica na Euro 2012. Euro 2012 i strefa kibica Wrocław

Stadion we Wrocławiu objęty jest pełnym monitoringiem. Służby porządkowe bez problemu mogą wyłapać chuliganów i odstawić ich do stadionowego aresztu. Areszt na Wrocławskim stadionie ma poprawić bezpieczeństwo i ułatwić policji pracę. Areszt ma przygotowane oddzielne pomieszczenia dla kobiet i mężczyzn. Na zawodników reprezentacji Franciszka Smudy przygotowujących się do meczu na stadionie we Wrocławiu czekają przestronne i komfortowe szatnie.

To już nie drewniane ławki i szafki na koszulki reprezentacji. Jak przystało na stadion arenę Euro 2012, szatnie wyposażone są w odpowiednią strefę relaksu. Do dyspozycji zawodników jest basen. Są również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia do prowadzenia przed meczowych rozgrzewek. Piłkarze, którzy przed meczem z Czechami potrzebują duchowego wsparcia mogą skorzystać ze stadionowej kaplicy.

>>Polska Czechy Wrocław. Gdzie we Wrocławiu zamieszkali polscy piłkarze?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: lulek89/wikimedia
Data publikacji: 15.06.2012 12:18
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.