Architektura
ARCHITEKTURA
Koko Euro spoko w strefie kibica Lublin

Strefa kibica Lublin, a w niej Koko Euro spoko

  • Komentarze

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Gdzie zaśpiewają Koko Euro spoko śpiewaczki z Jarzębiny? Nie na Stadionie Narodowym. Koko Euro spoko zostanie odśpiewane w strefie kibica w Lublinie. Tam wystąpią autorki hymnu Euro 2012 Koko Euro spoko. Zobacz strefę kibica w Lublinie.

Jak pisze Dziennik Wschodni panie z zespołu Jarzębina, autorki hymnu Euro 2012, wystąpią w strefie kibica Lublin podczas jednego z meczy reprezentacji Polski. Będzie głośno, bo lubelska strefa kibica stanie tuz pod Zamkiem niedaleko starówki.

Jak podaje gazeta w strefie kibica, w której ma zabrzmieć hymn Koko Euro spoko, działać będzie od 8 czerwca do pierwszego lipca. Centralnym punktem lubelskiej strefy będzie scena, a na niej ogromny telebim. Strefa będzie całkowicie bezpłatna. Organizatorzy zapowiadają przygotowanie wielu atrakcji.

>>Strefy Kibica na Euro 2012: polskie miasta zmieniają się na Euro 2012

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 1.06.2012 11:49
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.