archirama.pl

Strefa kibica Lublin, a w niej Koko Euro spoko

Gdzie zaśpiewają Koko Euro spoko śpiewaczki z Jarzębiny? Nie na Stadionie Narodowym. Koko Euro spoko zostanie odśpiewane w strefie kibica w Lublinie. Tam wystąpią autorki hymnu Euro 2012 Koko Euro spoko. Zobacz strefę kibica w Lublinie.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Jak pisze Dziennik Wschodni panie z zespołu Jarzębina, autorki hymnu Euro 2012, wystąpią w strefie kibica Lublin podczas jednego z meczy reprezentacji Polski. Będzie głośno, bo lubelska strefa kibica stanie tuz pod Zamkiem niedaleko starówki.

Jak podaje gazeta w strefie kibica, w której ma zabrzmieć hymn Koko Euro spoko, działać będzie od 8 czerwca do pierwszego lipca. Centralnym punktem lubelskiej strefy będzie scena, a na niej ogromny telebim. Strefa będzie całkowicie bezpłatna. Organizatorzy zapowiadają przygotowanie wielu atrakcji.

>>Strefy Kibica na Euro 2012: polskie miasta zmieniają się na Euro 2012

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 1.06.2012 11:49

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!