archirama.pl

Strefy kibica na Euro 2012. Euro 2012 i strefa kibica Wrocław

Euro 2012 we Wrocławiu już się zaczęło. Na Rynku we Wrocławiu działa strefa kibica. Sprawdź, co czeka na kibiców we Wrocławiu w strefie kibica i nie tylko.

Kamienica Wrocław

Wrocław zaprasza na majówkę 2012.

Fot: Konrad Kalbarczyk

Jak pisze „Gazeta Wyborcza Wrocław” wrocławska strefa kibica już na dzień przed meczem otwarcia Euro 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie przezywała prawdziwe oblężenie. Wszyscy chcieli poczuć emocje Euro 2012 i zobaczyć jak wygląda strefa kibica na Rynku we Wrocławiu.

>>Polska - Czechy we Wrocławiu. Co podczas Euro 2012 we Wrocławiu możesz zobaczyć?

Jak pisze gazeta oficjalnie otwarta strefa kibica na wrocławskim Rynku i placu Solnym może pomieścić aż 30 tys. kibiców. Strefa kibica Wrocław otwarta jest od godz. 18 w czwartek 7 czerwca do 1 lipca. W strefie kibica dla większości gości przewidziano miejsca stojące. Ale w strefie VIP przygotowano też miejsca siedzące. Za wejście do niej trzeba zapłacić od 350 do 500 zł dziennie. Mecze będą transmitowane na olbrzymich telebimach. Więcej przeczytasz w Gazecie Wyborczej Wrocław

>>Gdzie mieszkają reprezentacje na Euro 2012? Czesi we Wrocławiu, grecy pod Warszawą, Niemcy w Gdańsku

Autor: Tomasz Wojciechowski, GW
Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk
Data publikacji: 8.06.2012 12:32

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!