archirama.pl

Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka. Trwa rekrutacja na studia na uczelniach prywatnych. Druga część katalogu szkół niepublicznych z architekturą i urbanistyką!

Studia architektura i urbanistyka. Ciągle trwa rekrutacja na studia 2013 na uczelniach prywatnych. Zobacz, które uczelnie niepubliczne prowadzą rekrutacje na studia architektura i urbanistyka. Prezentujemy drugą część przewodnika po uczelniach prywatnych!

Rekrutacja na studia 2013 - architektura i urbanistyka na uczelniach niepublicznych

Rekrutacja na studia 2013 - architektura i urbanistyka na uczelniach niepublicznych

Fot: Photos.com

Kierunek architektura i urbanistyka. Trwa rekrutacja na studia 2013 na uczelniach prywatnych. Ciągle możesz zostać studentem kierunku architektura i urbanistyka. Przedstawiamy wam kolejne uczelnie niepubliczne, które w prowadzą rekrutację 2013 na kierunku architektura i urbanistyka!

Studia 2013. Rekrutacja na studia architektura i urbanistyka

Sopocka Szkoła Wyższa prowadzi studia 2013 architektura i urbanistyka pierwszego stopnia, trwające 7 semestrów. Na studia można zgłaszać się do 30 września, a do 30 lipca nie zapłacimy wpisowego, które normalnie wynosi 250 zł. Aby zostać studentem należy stawić się na rozmowę kwalifikacyjną, dodatkowy termin rozmów odbędzie się już 17 lipca! Na rozmowę należy przynieść porfolio ze swoimi pracami zawierające 2 kompozycje kolorowe oraz 2 rysunki w formacie i technice dowolnej. Dodatkowo do portfolio należy dołączyć płytę CD zawierającą zdjęcia wszystkich prac przedstawianych podczas rozmowy. Podczas rozmowy trzeba między innymi umotywować wybór kierunku architektura i urbanistyka. Komisja przychylnie patrzy także na prace z zakresy fotografii, grafiki, rzeźby.

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie – uczelnia prowadzi rekrutację na studia 2013 pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Aby zostać studentem tej uczelni należy donieść odpowiednie dokumenty. Do 31 lipca obowiązuje promocja i kandydat płaci 400 zł mniej za opłatę rekrutacyjną – należy złożyć dokumenty i uiścić pierwszą ratę za czesne. Papiery na studia można składać ko końca września. Za semestr studiów zapłacimy tu 3275 zł. Warto także dodać, że studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

>> Tu znajdziesz pozostałe uczelnie niepubliczne z architekturą i uranistyką!

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie – uczelnia prowadzi stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka (8 semestrów) oraz studia magisterskie w trybie niestacjonarnym trwające 1,5 roku. Rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc. Aby zostać studentem należy złożyć odpowiednie dokumenty i zapisać się na studia oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej.

Studia 2013 – rekrutacja architektura i urbanistyka

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu – uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Podczas rekrutacji należy donieść odpowiednie dokumenty. Uczelnia nie przewiduje egzaminu wstępnego ani oceny teczek z pracami rysunkowymi. Do 30 lipca wpisowe wynosi 200 zł, w późniejszych terminach, aż do końca trwania rekrutacji – 300 zł. Studia 2013 prowadzone są w trybie stacjonarnym (560 zł za miesiąc) i niestacjonarnym (540 zł. za miesiąc).

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (oddział w Toruniu) – uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Rekrutacja trwa do 30 września. Podczas rekrutacji obowiązuje egzamin z rysunku w oparciu o studium martwej natury. Praca wykonana jest na formacie 50 x 70 cm w technice ołówkowej. Do końca lipca nie zapłacimy wpisowego. Nie został jeszcze podany termin egzaminu z rysunku.

Zdjęcia: Photos.com
Data publikacji: 7.09.2013 18:55

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!