Architektura
ARCHITEKTURA
Darmowe konsultacje z architektami w Poznaniu już 11 maja

Studia architektura. SARP w Poznaniu zaprasza studentów architektury na konsultacje architektoniczne

  • Komentarze

Studia architektura. SARP w Poznaniu zaprasza studentów architektury na konsultacje architektoniczne
Fot: materiały prasowe

Studia architektura i urbanistyka. Dla studentów architektury i urbanistyki SARP w Poznaniu organizuje konsultacje architektoniczne. KonsultAKCJE. Każdy student będzie miała szansę na indywidualne konsultacje z architektami wybranej przez siebie pracowni  

Studia architektura i urbanistyka. KonsultAKCJA to inicjatywa organizowana przez poznański oddział SARP skierowana jest do studentów studiów architektury i urbanistyki. Każdy zainteresowany będzie miał możliwość odbycia półgodzinnych indywidualnych konsultacji z wybranym przez siebie architektem, który obejrzy portfolio, zaopiniuje projekty (nawet te niedokończonych), odpowie na pytania dotyczące pracy w zawodzie czy doradzi co dalej.

Studia architektura i urbanistyka – konsultacje organizowane przez SARP w Poznaniu

Inicjatywa organizowana z myślą o studentach architektury i urbanistyki przez poznański oddział SARP ma zwiększyć wiedzę studentów o ich przyszłym zawodzie, a także pomóc im w nawiązywaniu kontaktów ze środowiskiem zawodowym. Każdy chętny student studiów architektury i urbanistyki, który weżmie udział w I edycji KonsultAKCJI może spotkać się z architektami z pracowni: Ultra Architects, EASST.com, Front Architects, Neostudio, PL.architekci, Pracownia Projektowa Mariusz Wrzeszcz, Rabendo lub Atelier Starzak Strebicki

Studia architektura i urbanistyka – konsultacje – jak zgłosić chęć udziału

Chętni do wzięcia udziału w konsultacjach organizowanych przez SARP w Poznaniu moga zapisać się poprzez wysłanie na adres email: warsztatysarp@gmail.com zgłoszenia (imię, nazwisko, wydział, rok studiów, wskazanie architekta, u którego chce odbyć konsultacje). O udziale w inicjatywie i przydziale do wybranych konsultantów decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestracje prześlemy nr konta, na jaki należy przelać opłatę w wysokości 10 zł (konieczne wysłanie potwierdzenia przelewu na maila powyżej). Opłata uprawnia do konsultacji u jednej pracowni.

KonsultAKCJE odbędą się 11 maja 2013 roku w siedzibie poznańskiego oddziału SARP: Poznań, Stary Rynek 56

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.05.2013 16:08
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.