Architektura
ARCHITEKTURA
Sytem rynnowy, którego nie widać

System rynnowy, którego nie widać. NOWOŚĆ do domów bez okapu dachowego

  • Komentarze

System rynnowy, którego nie widać. NOWOŚĆ do domów bez okapu dachowego
Fot: materiały prasowe
  • system_bezokapowy_galeco_620x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

System rynnowy bezokapowy Galeco został opracowany z myślą o nowoczesnych domach, które nie mają okapu dachowego. System jest montowany w ociepleniu domu, co sprawia, że rynny są niewidoczne na zewnątrz. 

Rynny, których nie widać

System rynnowy BEZOKAPOWY Galeco jest dedykowany dla domów bez okapu. Został stworzony z myślą o ułatwieniu pracy architektom i projektantom, kreującym nieszablonowe formy budynków. System BEZOKAPOWY charakteryzuje się tym, że jest montowany w ociepleniu budynków, co czyni go zupełnie niewidocznym z zewnątrz. Całość systemu zasłania specjalna maskownica, która dostępna jest we wszystkich kolorach systemu STAL, dzięki czemu można ją dostosować do pokrycia dachowego czy koloru elewacji. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Wynalazek firmy Galeco

Innowacyjności systemu BEZOKAPOWEGO dowodzi zgłoszenie go do Urzędu Patentowego RP jako wynalazku, którego źródłem była chęć zaspokojenia zmieniających się potrzeb i gustów klientów. Firma Galeco od zawsze stara się wyprzedzać oczekiwania klientów. Z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o produkty, mające usprawnić pracę dekarzy czy też takie, które przyczynią się do zwiększenia satysfakcji klienta końcowego. Do niedawna oferta firmy była skierowana głównie do tych dwóch grup, ale w tym roku firma Galeco postanowiła rozszerzyć zasięg, wprowadzając na rynek pionierski produkt skierowany do architektów.

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 2.04.2013 15:40
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.