archirama.pl

System rynnowy, którego nie widać. NOWOŚĆ do domów bez okapu dachowego

System rynnowy bezokapowy Galeco został opracowany z myślą o nowoczesnych domach, które nie mają okapu dachowego. System jest montowany w ociepleniu domu, co sprawia, że rynny są niewidoczne na zewnątrz. 

System rynnowy, którego nie widać. NOWOŚĆ do domów bez okapu dachowego
Fot: materiały prasowe

Rynny, których nie widać

System rynnowy BEZOKAPOWY Galeco jest dedykowany dla domów bez okapu. Został stworzony z myślą o ułatwieniu pracy architektom i projektantom, kreującym nieszablonowe formy budynków. System BEZOKAPOWY charakteryzuje się tym, że jest montowany w ociepleniu budynków, co czyni go zupełnie niewidocznym z zewnątrz. Całość systemu zasłania specjalna maskownica, która dostępna jest we wszystkich kolorach systemu STAL, dzięki czemu można ją dostosować do pokrycia dachowego czy koloru elewacji. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Wynalazek firmy Galeco

Innowacyjności systemu BEZOKAPOWEGO dowodzi zgłoszenie go do Urzędu Patentowego RP jako wynalazku, którego źródłem była chęć zaspokojenia zmieniających się potrzeb i gustów klientów. Firma Galeco od zawsze stara się wyprzedzać oczekiwania klientów. Z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o produkty, mające usprawnić pracę dekarzy czy też takie, które przyczynią się do zwiększenia satysfakcji klienta końcowego. Do niedawna oferta firmy była skierowana głównie do tych dwóch grup, ale w tym roku firma Galeco postanowiła rozszerzyć zasięg, wprowadzając na rynek pionierski produkt skierowany do architektów.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 2.04.2013 15:40

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!