archirama.pl

Domy. TOP 10 - ranking najlepszych domów archiramy

Domy wyjątkowe, dziwne, odjechane. Domy perełki architektoniczne. Przedstawiamy nasz subiektywny ranking TOP 10 najlepszych domów, które pokazywaliśmy na archiramie. Który dom wam najbardziej się podoba?

Ranking TOP 10 najlepszych domów

Ranking TOP 10 najlepszych domów

Fot: © Spaceshift Studio

Przed wami nasz subiektywny ranking najlepszych domów, które pokazywaliśmy w ostatnim czasie. Znajdziecie tu domy z najróżniejszych zakątków świata. Nowoczesne, tradycyjne, skromne i tanie, luksusowe i bogato wyposażone, a wszystkie - bardzo stylowe. W naszym rankingu nie wybieraliśmy domu, który byłby numerem jeden.

>>Modernizacja domu kostki. Przebuduj dom rodem z PRL na nowoczesny

Nasz ranking domów pokazuje projekty, które z różnych względów zasługują na pokazanie. Pokazaliśmy domy, które wyróżniają się wyjątkową architekturą. Są funkcjonalne, ekologiczne albo energooszczędne. To w końcu domy, o których można powiedzieć, że ich twórcy stworzyli projekt odjechany. Oglądajcie ranking TOP domów archirramy. I oceńcie sami, który projekt domu wam najbardziej przypadł do gustu.

>>Zobacz też TOP 10 - ranking najlepszych wnętrz Archiramy

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: Jon Linkins - dzięki uprzejmości bureau^proberts, Major architekci, ©Benjamin Garcia Saxe, 81.waw.pl, Juliusz Sokołowski/dzięki uprzejmości studio Jems architekci, KMA Kabarowski Misiura Architekci, © Spaceshift Studio, mtmstyl.pl, dzięki uprzejmości Michael Maltzan Architecture, www.hideyukinakayama.com
Data publikacji: 26.04.2012 15:13

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!