Architektura
ARCHITEKTURA

Uwaga konkurs! - SLANT Garden Design Award 2011

  • Komentarze

Uwaga konkurs! - SLANT Garden Design Award 2011

Logo SLANT Garden Design Award 2011

Fot: www.slant.eu

Druga edycja konkursu SLANT Garden Design Award jest dostępna zarówno dla amatorów ogrodnictwa, jak i studentów architektury. Choć jest to nowe wydarzenie i w tym roku odbywa się jego pierwsza edycja, warto spróbować swoich sił!

Rozpoczęła się druga część konkursu SLANT GARDEN DESIGN AWARD. Pierwsza była przeznaczona jedynie dla studentów architektury krajobrazu. Prace można było nadsyłać do 10 czerwca, a pierwsze wyniki zostaną ogłoszone 22 lipca. Tym razem organizatorzy postanowili nie wprowadzać ograniczeń, co do uczestników. Udział w rywalizacji może wziąć każdy, od architektów/architektów krajobrazu, przez studentów różnego typu uczelni artystycznych, aż po właścicieli domów na działce, bez wykształcenia w dziedzinie projektowania ogrodów.

Prace można przesyłać do 2 września 2011. Do tego czasu można się również zarejestrować i uiścić opłatę za uczestnictwo (25 - 30$).  Organizatorzy zachęcają do udziału w pojedynkę lub w grupach, maksymalnie czteroosobowych.

Zasady konkursu są ograniczone do minimum. Uczestnicy dostają działkę o ciekawym kształcie i powierzchni ok 0,3 ha, z domem parterowym. Mogą sobie wybrać jej lokalizację oraz zdecydować, czy projekt ma być powiązany widokowo z otoczeniem, czy raczej od niego odcięty.

Nagroda wynosi 2000 euro. Pierwsze wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 września. Wtedy na oficjalnej stronie SLANT GARDEN DESIGN AWARD zostanie opublikowana lista 30 uczestników, spośród których wybierany będzie zwycięzki projekt. Ostateczna decyzja jury (w składzie: Hugh Ryan, Anthony Paul i John Brookes) zapadnie 14 października 2011.

Aby poznać więcej szczegółów warto zajrzeć na oficjalną stronę konkursu: www.slant.eu

przeczytaj rowniez
Źródło: www.slant.eu
Autor: MI
Zdjęcia: www.slant.eu
Data publikacji: 16.07.2011 14:46
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.