archirama.pl

Uwaga konkurs! Zaprojektuj przedszkole z kontenerów - architektura i nowoczesne wnętrza

Architektura modułowa podbija świat. Już nie tylko domy z kontenerów, ale także nowoczesne wnętrza przestrzeni publicznej projektowane są z kontenerów. Architekci, którzy chcą popisać się swoimi umiejętnościami i przy okazji zdobyć nagrodę pieniężną, mogą wziąć udział w konkursie na projekt modułowego przedszkola.

Uwaga konkurs! Zaprojektuj przedszkole z kontenerów - architektura i nowoczesne wnętrza
Fot: materiały prasowe

Konkurs na projekt modułowego przedszkola ma otwarty charakter i skierowany jest do wszystkich architektów i studentów architektury.

Architektura  i nowoczesne wnętrza – zaprojektuj przedszkole przyszłości

Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować architekturę oraz nowoczesne wnętrza przedszkola modułowego z wykorzystaniem kontenerów. Zastosowanie w architekturze modułów kontenerowych ma umożliwiać mobilność obiektu, a także możliwość dowolnego przekształcania go -  oczywiście w zgodzie z prawem regulującym tego typu realizacje. Architekci, którzy wezmą udział w konkursie powinni uwzględnić w projekcie standard odpowiadający tego typu budynkom, a także funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Konstrukcja powinna zapewnić dołączanie kolejnych kontenerów i tym samym powiększać przestrzeń przedszkola.

Konkurs architektoniczny na przedszkole modułowe – terminy i nagrody

Termin nadsyłania prac do konkursu mija 25 lutego 2013roku. Całkowita pula nagród to 30000 pln, nagroda główna zaś to 18000 pln. Szczegółowy regulamin, dane techniczne i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie Madeofboxes.pl

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 9.01.2013 17:01

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!