archirama.pl

W słonecznej Italii DOM NA SYCYLII. Willa w Syracuse

Słoneczna Sycylia to świetne miejsce na wakacyjny urlop i budowę nowoczesnej willi. Zobacz nowoczesny dom na Sycylii projektu Aleksandry Jaeschke i Andrei Di Stefano z pracowni architektonicznej AION

DOM NA SYCYLII. Willa w Syracuse

Zobacz nowoczesny dom na Sycylii projektu Aleksandry Jaeschke z pracowni architektonicznej Studio AION architecture. 

Fot: AION Studio

Włochy to kraj pełen słońca i znakomitej architektury. Właśnie we Włoszech od kilku lat swoją pracownię Studio AION architecture prowadzi wraz z zawodowym partnerem Andrea Di Stefano architekta Ola Jaeschke. Jej pracownia ma na koncie wiele znakomitych projektów.

>>Domy. TOP 10 - ranking najlepszych domów archiramy

QASBA, dom w Syracuseach na Sycylii, został zaprojektowany dla prywatnego inwestora. Dom składa się z prostych kubikowych form połączonych w jedną logiczną całość. Budynek wręcz zachęca do odpoczynku. Otoczony zielenią i wyposażony w basen wydaje się być miejscem stworzonym do relaksu.Biała elewacja budynku dobrze pasuje do spalonej słońcem Sycylii.

Aleksandra Jaeschke została wyróżniona w konkursie "Europe 40 under 40" dla wyróżniających się architektów przed 40. Polka prowadzi pracownię architektoniczną AION we Włoszech. Nagrodę otrzymała wraz z zawodowym partnerem Andrea Di Stefano.

>>Domy. Nowoczesny dom na miarę XXI wieku od 81.WAW.PL

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: AION Studio
Data publikacji: 17.06.2012 14:39

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!