archirama.pl

Warsztaty architektoniczne – jak zakończyć Oś Stanisławowską?

27 lutego rozpoczęły się architektoniczne warsztaty eksperckie. Wykłady i debaty dotyczą zagospodarowania zakończenia Osi Stanisławowskiej w rejonie Portu Czerniakowskiego w Warszawie.

Warsztaty architektoniczne dotyczące zagospodarowania zakończenia Osi Stanisławowskiej

Warsztaty architektoniczne dotyczące zagospodarowania zakończenia Osi Stanisławowskiej

Rozmowy o warszawskiej architekturze współczesnej

Warsztaty architektoniczne organizowane są przez SARP na zlecenie Zarządu Mienia m. st. Warszawy. Warsztaty mają na celu wyłonienie świeżych pomysłów dotyczących zagospodarowania i zakończenia warszawskiej Osi Stanisławowskiej.

Nad rekomendacjami pracuje zespół ekspertów – architektów i architektów krajobrazu. Należą do nich: Tomasz Majda, Maciej Miłobędzki , Tomasz Olszewski, Dorota Sawicka, Dariusz Śmiechowski, Patryk Zaręba. Nad wszystkim czuwa koordynator warsztatów - architekt krajobrazu Katarzyna Łowicka.

Wszyscy, którzy zainteresowani są tematem Osi Stanisławowskiej zaproszeni są na spotkanie robocze, które odbędzie się 11 marca 2015 o godz. 17:30, w siedzibie OW SARP, przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

Więcej informacji wkrótce na stronie OW SARP.


Data publikacji: 3.03.2015 16:07

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!