archirama.pl

Współczesna architektura w Polsce. Nowy serwis „Architektury-murator”

Tysiące artykułów o najważniejszych polskich realizacjach i nowa szata graficzna – strona internetowa miesięcznika „Architektura-murator” w nowej wersji

Architektura-murator nowy serwis

www.architektura.murator.pl

Fot: KZ

Miesięcznik „Architektura-murator” w 2014 roku skończył 20 lat. Jubileuszowi towarzyszą liczne wydarzenia, między innymi wystawa w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, wykłady i dyskusje.

Na początku października zaczęła działać nowa wersja serwisu internetowego miesięcznika, dostępna pod adresem www.architektura.murator.pl. Choć znalazły się w nim artykuły z poprzedniej wersji, to właściwie całkiem nowy serwis. Udostępnione w nim zostały liczne teksty, wybrane z archiwalnych wydań miesięcznika, zdjęcia i rysunki z dwudziestolecia współczesnej architektury w Polsce. W poszczególnych działach prezentowane będą zapowiedzi aktualnych konkursów architektonicznych, nowe bryły budynków, projekty i zagadnienia techniczne.

Treści te mają być uzupełniane o felietony i polemiki dzięki wprowadzeniu nowej rubryki – Krytyka.  
Nowa, bardziej czytelna i funkcjonalna jest też szata graficzna strony.
Korzystanie z serwisu pozostaje bezpłatne, ale zostało objęte obowiązkową rejestracją. Dzięki takiemu rozwiązaniu ze strony zniknęły agresywne formy
reklamowe.

Autor: KZ
Zdjęcia: KZ
Data publikacji: 8.10.2014 16:11

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!