archirama.pl

Wybraliśmy najlepsze portfolio na Archiramie! iPada wygrała Daria Burlińska

Co kwartał nasza redakcja wybiera najciekawsze portfolio umieszczone w serwisie Archirama. Premierową nagrodę konkursu na najlepsze portfolio otrzymuje Daria Burlińska, projektanta wzornictwa, absolwentka poznańskiej ASP. Zobaczcie najciekawsze portfolio nagrodzone iPadem 2!

Zwyciężczyni konkursu na najlepsze portfolio Archiramy - Daria Burlińska

Zwyciężczyni konkursu na najlepsze portfolio Archiramy w okresie 10.2011-12.2011 – Daria Burlińska z Cebulą, dekoracją świetlną swojego projektu

Fot: projekt: Daria Burlińska / produkt autorskiej marki DBWT.PL

Archirama – to nie tylko świeże wiadomości ze świata architektury, sztuki i designu, to także miejsce, gdzie każdy może pokazać swoje prace. Oddaliśmy w Wasze ręce dział portfolio. Sukcesywnie zapełniacie go zdjęciami, rysunkami i projektami. Co kwartał autora najciekawszego portfolio nagradzamy najnowszym tabletem firmy Apple – iPad 2.

Zakończył się właśnie pierwszy kwartał funkcjonowania Portfolii. W tym czasie zamieściliście tam kilkadziesiąt swoich portfolio. Nasza redakcja musiała przejrzeć prawie pół tysiąca prac, obrazów, projektów.

Wybór nie był prosty, bo i różnorodność Waszych prac jest spora. Od projektów architektonicznych, po… stylizacje paznokci. Od mebli i designu, po rysunki i graffiti. Od zdjęć i filmów, po wizualizacje, rysunki, nadruki na koszulkach.

Szukaliśmy portfolia, które będzie miało wysoką jakość prezentowanych prac, ale i zarazem będzie ciekawe, prowadzone w taki sposób, by jak najwięcej dowiedzieć się na temat użytkownika. Parę naszych „ulubieńców” odpadło, bo choć prace były dobre, to jednak sam profil prowadzony był zbyt nudnie.

A dobre portfolio – to zaprezentowanie tego, co się potrafi, w jak najlepszy i najbardziej zachęcający sposób!

najlepsze portfolio – Daria Burlińska

Wszystkie te atuty spełnia portfolio Darii Burlińskiej! Do jej rąk wędruje pierwszy iPad 2!

Daria Burlińska jest profesjonalistką, ale to nie zaważyło na naszej ocenie. Choć byliśmy pod wrażeniem różnorodności projektów: od wnętrz, które projektuje, po przedmioty, które można kupić.

Jest autorką lampy-dekoracji świetlnej Cebula, która znalazła się w finale konkursu na najlepiej zaprojektowany produkt dostępny na polskim rynku – Dobry Wzór 2009. Swoje przedmioty sygnuje własną marką DBWT.PL. Charakteryzuje je pomysłowość, poczucie humoru, odważna stylistyka, ale i zamiłowanie do recyklingu.

Na jej profilu można też zobaczyć filmowe poradniki, jak wykonać samemu dizajnerskie cacka!

Burlińska jest absolwentką Pracowni Projektowania Mebla poznańskiej ASP (dyplom u prof. Aleksandra Kuczmy).

załóż portfolio – konkurs trwa!

Każdy ma jeszcze szansę na wygranie kolejnego iPada 2!  Nasz konkurs trwa bez przerwy! Wystarczy założyć portfolio, rzecz jasna – dobre portfolio i można wygrać kolejny tablet. Każdy, kto zakłada portfolio i jest pełnoletni automatycznie startuje w konkursie.

Portfolia dają szereg możliwości – możesz poznać ludzi z podobną pasją, możesz ich dodawać do znajomych, komentować prace innych, a nawet prowadzić bloga. Budujemy razem największą bazę portfolio!

Nasz dział Portfolia ma nowoczesną i przyjazną grafikę oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny. Portfolia mają szereg kategorii, które ułatwiają szukanie interesujących nas osób – na przykład kogoś, kto zajmuje się fotografią ślubną w Warszawie albo projektowaniem domów jednorodzinnych w Szczecinie.

 

Zobacz zwycięskie portfolio >>> Daria Burlińska

Czytaj >>> REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZE PORTFOLIO

Autor: TM
Zdjęcia: Filip Pabjas, projekt: Daria Burlińska / produkt autorskiej marki DBWT.PL
Data publikacji: 16.01.2012 17:26

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!