archirama.pl

Z Kinnarps App masz wszystko w kieszeni! Darmowe narzędzie ułatwiające projektowanie wnętrz

Czy chcesz być na bieżąco z nowościami w ofercie Kinnarps? Pobierz już dziś darmową aplikację Kinnarps dostępną w APP STORE. Narzędzie to nie tylko ułatwia dostęp do najnowszych informacji od Kinnarps, ale także pomaga w projektowaniu wnętrz

Z Kinnarps App masz wszystko w kieszeni! Darmowe narzędzie ułatwiające projektowanie wnętrz

Czy chcesz być na bieżąco z nowościami w ofercie Kinnarps? Pobierz już dziś darmową aplikację Kinnarps dostępną w APP STORE

Fot: Kinnarps

W wygodny sposób przeglądaj produkty, czytaj artykuły, raporty, badania poświęcone najnowszym trendom w wyposażaniu biur i miejsc pracy. Szukaj inspiracji w naszych aranżacjach oraz dziel się swoimi pomysłami z innymi.

Aplikacja Kinnarps pomoże w łatwy sposób zrealizować wizję idealnego miejsca pracy. To proste w obsłudze, darmowe narzędzie zapewnia dostęp do pełnej oferty produktów i inspirujących dodatków, wśród których znajdzie się wszystko, czego potrzeba do aranżacji biur, placówek medycznych czy oświatowych. Na ofertę składają się rozwiązania wszystkich naszych marek: Kinnarps, Drabert, Martin Stoll, NC Nordic Care, Materia oraz Skandiform. Z aplikacją Kinnarps Colour Studio zaś, w łatwy sposób można przejrzeć kompletną gamę materiałów dostępnych w różnych wariantach wykończenia, kolorach, tkaninach i stylach.

Notatnik w aplikacji Kinnarps – zapisuj, projektuj, przesyłaj!

Notatnik w aplikacji Kinnarps z kolei, jest wspaniałym narzędziem dla osób poszukujących inspiracji i unikalnych rozwiązań. Podczas przeglądania katalogu produktów, materiałów i dodatków można zaznaczyć te pozycje, które wydają się interesujące - zostaną one zapisane właśnie w Notatniku. Wybrane produkty wraz z uwagami i sugestiami można następnie przesłać bezpośrednio do firmy. Na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Ale to nie wszystkie możliwości Notatnika. Umożliwia on także wykonanie zdjęcia wybranej przestrzeni, konkretnego materiału czy mebli i wykorzystanie fotografii do opracowania nowej aranżacji. Cały projekt zapisuje się w Notatniku, bądź wysyła na adres e-mail w postaci pliku.
W sekcji Kontakt natomiast znajdują się niezbędne wskazówki dojazdu do naszych showroomów, a także wszystkie dane kontaktowe. News&Stories to regularna porcja najświeższych informacji i ciekawych artykułów. Ponadto aplikacja Kinnarps oferuje rozwiązanie offline dla iPadów, które umożliwia pobranie danych ze swojego konta i skorzystanie z nich w trybie offline. Dane aktualizują się automatycznie, gdy urządzenie ponownie nawiąże połączenie z internetem.

Zobacz krótki film o aplikacji Kinnarps

Kinnarps New App from Kinnarps Group

Zdjęcia: Kinnarps
Data publikacji: 20.11.2013 09:55

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!