archirama.pl

Załóż portfolio na Archiramie i wygraj iPad

Robisz ciekawe projekty, zdjęcia, kręcisz filmy, malujesz obrazy? Niech Twoje prace zobaczą inni – załóż portfolio na Archiramie! Serwis Archirama.pl oddaje najbardziej zaawansowane narzędzie w polskim Internecie, gdzie można prezentować za darmo własne portfolio. Co kwartał autora najlepszego portfolio nagrodzimy najnowszym tabletem firmy Apple – iPad2

Portfolio w Archirama.pl

Co kwartał autora najlepszego portfolio w Archiramie nagrodzimy tabletem – iPad2!

Fot: Filip Pabjas

Jak pokazać innym, że robi się ciekawe rzeczy, projekty, rysunki? Można spróbować założyć własną stronę internetową. Ale to wymaga pracy i zachodu. W serwisie Archirama.pl można stworzyć swoją stronę z pracami w… 5 minut!

Nasz dział Portfolia oddajemy w Wasze ręce. To miejsce, gdzie możecie prezentować dowolną liczbę swoich prac. Możecie tam zamieszczać swoje projekty niezależnie od ich charakteru – pliki graficzne, filmowe jak i audio. Twoje portfolio możesz dopełnić CV, opisem swojej działalności, a także kontaktem do siebie.

Portfolia dają szereg możliwości – możesz poznać ludzi z podobną pasją, możesz ich dodawać do znajomych, komentować prace innych, a nawet prowadzić bloga.

budujemy razem największą bazę portfolio!

Nasz dział Portfolia ma nowoczesną i przyjazną grafikę oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny. Portfolia mają szereg kategorii, które ułatwiają szukanie interesujących nas osób – na przykład kogoś, kto zajmuje się fotografią ślubną w Warszawie albo projektowaniem domów jednorodzinnych w Szczecinie.

Portfolia w serwisie Archirama.pl podzielone są na dwa podstawowe typy: Profesja lub Pasja. W zależności czym się zajmujesz, może to być Twój zawód albo hobby. Np. możesz zajmować się zawodowo architekturą (typ: Profesja, kategoria: Architektura), ale interesujesz się amatorsko fotografią (typ: Pasja, kategoria: Fotografia).

Podział na typy – Profesja i Pasja – ma ułatwić użytkownikom serwisu Portfolia na spotykanie ludzi z tą samą pasją, lub profesją. Jest też wyjściem naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, którzy mogą wykorzystywać serwis Portfolia do wyszukiwania potencjalnych pracowników.

konkurs na najlepsze portfolio

Co kwartał autor najlepszego portfolio może wygrać iPad 2. Co trzeba zrobić, by wciąć udział w konkursie? Wystarczy być na Archiramie. Każdy, kto zakłada portfolio i jest pełnoletni automatycznie startuje w konkursie.

Redakcja Archiramy co kwartał przejrzy zamieszczone w serwisie Portfolia i autora najciekawszego, niezależnie od rodzaju prezentowanych prac – nagrodzi najnowszym tabletem firmy Apple.

 

Przejdź do działu >>> PORTFOLIA

Czytaj >>> REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZE PORTFOLIO

Autor: red.
Zdjęcia: Filip Pabjas
Data publikacji: 8.11.2011 14:27

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!