Powrót do Architektura wnętrz. Loft w Madrycie – pomysł na aranżację wnętrza. Zobacz zdjęcia przed i po remoncie mieszkania!

Galeria zdjęć: Loft. Aranżacja wnętrza

Pełen ekran
Tak wyglądało wnętrz loftu przed remontem
Fot.: Beriot, Bernardini arquitectos
Slajd: 1/20
Tak wyglądało wnętrz loftu przed remontem Wnętrze loftu przed remontem zupełne nie przypomina tego po zrealizowaniu projektu wnętrza Wnętrze loftu w Madrycie po remoncie zmieniło się nie do poznania Kuchnia oraz jadalnia wraz z salonem została rozdzielona niewielką ścianka działową. Jadalnia i salon znajdują się w przestrzeni otwartej Kuchnia jest nowoczesna, ale metalowe dodatki dodają industrialnego charakteru wnętrza Widok z antresoli, która powstała w lofcie podczas remontu. Dzięki temu zwiększyła się powierzchnią użytkowa mieszkania Salon znajduje się w otwartej przestrzeni loftu. Przez co optycznie zwiększa się powierzchnia wnętrza Schody zostały ukryte między ściankami działowymi, przez co nie rzucają się w oczy Architekci postanowili odrestaurować drewniany sufit. Dzięki temu mieszkanie zyskało indywidualny charakter Z zewnątrz loft wyróżnia się żółtymi elementami Do loftu przynależy również balkon. Również został zaaranżowany na zielony zakątek przynależący do wnętrza We wnętrzu loftu bardzo dobrze odznacza się odrestaurowana ściana z czerwonej cegły Industrialny charakter wnętrza podkreśla widoczna instalacja oraz metalowa konstrukcja dachu Dodatkowe światło dzienne wpada do wnętrza dzięki niewielkim oknom w dachu Zewnętrzna elewacja loftu również została wyremontowana, a niewielki balkon zaaranżowany Mieszkanie ma 125 m2 powierzchni, znaczną część zajmuje salon wraz z jadalnią i niewielkim kominkiem Wymienione okna również zostały wzbogacone o metalową konstrukcję oraz doświetlają wnętrze Na antresoli poza sypialnią znalazło się również miejsce na niewielki pokój Aranżacja wnętrza loftu w Madrycie Nad kuchnią znajduje się sypialnia. Część prywatna została w całości zaaranżowana na antresoli

Zobacz więcej miniatur

Szkoła marzeń? Gimnazjum w Zurychu
Szkoła marzeń? Gimnazjum w Zurychu Nowoczesna szkoła. Jak powinna wyglądać szkoła idealna? Zaprojektowany przez Christiana Kereza budynek gimnazjum w zuryskiej dzielnicy Leutschenbach, dzięki zastosowaniu stalowych kratownic i całkowicie przeszklonych fasad, wydaje się unosić w powietrzu. Czy tak wygląda szkoła maprzeń?

Tak wyglądało wnętrz loftu przed remontem

Tweetnij