Design
DESIGN

Architektura wnętrz i wzornictwo. OKK! design – V edycja

  • Komentarze

Współczesny design w łazience: Venis Sea Silver

Venis Sea Silver

Fot: materiały prasowe OKK! Design

Rozpoczyna się piąta edycja cyklu OKK! Design. W warszawskiej Domotece swoją ofertę będą prezentować polskie i zagraniczne marki wnętrzarskie. Gościem specjalnym będzie Robert Majkut

OKK! Design to cykl spotkań, w których udział biorą przedstawiciele firm rynku wnętrzarskiego, designerzy i wykładowcy kierunków projektowych. Najbliższa edycja odbędzie się już 27 maja 2015 w warszawskiej Domotece przy ulicy Malborskiej 41. Spotkanie zaczyna się o 14.30 i będzie trwać do 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W programie majowego spotkania znalazły się prezentacje takich marek jak Mebel RUST, Andrew Lucas Warsaw, Galerie Venis, Noti, AVANT Fabryka Porcelitu, Luminosfera, BoConcept, Kabo&Pydo.   

Prezentacjom towarzyszyć będzie szkolenie prowadzone przez Monikę Perdjon. Trenerka specjalizuje się w technikach opanowywania stresu. W programie znalazł się także wykład Katarzyny Kochańskiej dotyczącej roli i sposobów wykorzystywania zapachu we wnętrzach.

Gościem specjalnym spotkania będzie Robert Majkut. Projektant zajmuje się architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym i identyfikacją wizualną. Jednym z jego najbardziej znanych projektów jest barokowo bogata bryła fortepianów Whaletone. Robert Majkut w 2004 roku został utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” zaś w 2007 nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design”.  

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.