archirama.pl

Architektura wnętrz i wzornictwo. OKK! design – V edycja

Rozpoczyna się piąta edycja cyklu OKK! Design. W warszawskiej Domotece swoją ofertę będą prezentować polskie i zagraniczne marki wnętrzarskie. Gościem specjalnym będzie Robert Majkut

Współczesny design w łazience: Venis Sea Silver

Venis Sea Silver

Fot: materiały prasowe OKK! Design

OKK! Design to cykl spotkań, w których udział biorą przedstawiciele firm rynku wnętrzarskiego, designerzy i wykładowcy kierunków projektowych. Najbliższa edycja odbędzie się już 27 maja 2015 w warszawskiej Domotece przy ulicy Malborskiej 41. Spotkanie zaczyna się o 14.30 i będzie trwać do 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W programie majowego spotkania znalazły się prezentacje takich marek jak Mebel RUST, Andrew Lucas Warsaw, Galerie Venis, Noti, AVANT Fabryka Porcelitu, Luminosfera, BoConcept, Kabo&Pydo.   

Prezentacjom towarzyszyć będzie szkolenie prowadzone przez Monikę Perdjon. Trenerka specjalizuje się w technikach opanowywania stresu. W programie znalazł się także wykład Katarzyny Kochańskiej dotyczącej roli i sposobów wykorzystywania zapachu we wnętrzach.

Gościem specjalnym spotkania będzie Robert Majkut. Projektant zajmuje się architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym i identyfikacją wizualną. Jednym z jego najbardziej znanych projektów jest barokowo bogata bryła fortepianów Whaletone. Robert Majkut w 2004 roku został utytułowany przez British Council wyróżnieniem „Rising Star” zaś w 2007 nominowany do ElleStyle Awards w kategorii „dobry design”.  

Autor: KZ
Zdjęcia: materiały prasowe OKK! Design
Data publikacji: 20.05.2015 11:11

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.