archirama.pl

Architektura wnętrz według BixBit!

Szukasz nietypowych rozwiązań dla architektury wnętrza swojego domu? Zobacz meble projektu nowej polskiej firmy BixBit.

Architektura wnętrz według Bixbit!
Fot: Bixbit.com

BixBit nowa marka, która pojawiła się na polskim rynku meblowym jest owocem współpracy młodych projektantów ze specjalistami z branży meblarskiej. Produkty tej marki skierowane są głównie do osób poszukujących odświeżenia architektury wnętrz swojego domu oraz otwartych na nowości i oryginalne rozwiązania. Założeniem projektantów było stworzenie marki, która połączy w sobie wysoką jakość produktów, ciekawy design i przystępną cenę.

Oferta BixBit dla architektury wnętrza domu

Marka BixBit w swojej ofercie posiada szeroki wybór mebli uzupełniających architekturę wnętrza, takich jak: stoliki kawowe, regały, komody itp. Meble tej firmy łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Nietypowe przeznaczenie sprawia iż meble swoja funkcjonalnością dopasowują się do architektury wnętrza każdego pomieszczenia.

Nietypowa komunikacja z klientem

Firma BixBit postanowiła popularność swojej marki zbudować głównie przy wykorzystaniu rozwiązań internetowych. Marka uruchomiła stronę internetową oraz  platformę e-commerce gdzie meble prezentowane są na zdjęciach i filmach.

Szeroki rynek sprzedaży

Oferta mebli nie jest skierowana tylko na rynek polski. Meble dostępne będą w sklepie internetowym jak również w tradycyjnych punktach sprzedaży. Właścicielka i pomysłodawczyni marki BixBit Joanna Szozda wiąże duże nadzieje z polskim rynkiem meblowym, na którym wzrasta zapotrzebowanie na polski design. W przyszłości firma planuje nawiązać współpracę z nowymi polskimi projektantami, tak by stale uatrakcyjniać swoja ofertę. Jak wam podobają się meble tej marki? Czy chcielibyście uzupełnić nimi architekturę wnętrza waszego domu?

Autor: Magdalena Manturo
Zdjęcia: Bixbit.com
Data publikacji: 22.03.2013 14:24

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.