archirama.pl

ARCHITEKTURA WNĘTRZ Design i dodatki. Zbuduj własną lampę

Światło to ważny element aranżacji wnętrza. Lampa ma nie tylko świecić, ale również wyglądać. Lampa jest istotnym elementem architektury wnętrz. Zobaczcie lampę, którą można samodzielnie zmontować z różnokolorowych lampionów.

Lampa kula 7

Lampa to ważny dodatek do wnętrza. Te lamy kule można łączyć w dowolne kompozycje 

Fot: cottonballlights.pl

Cotton Ball w konstrukcji są banalne. Lampa to kolorowa bawełniana kula wielkości piłki. Ale lampa daje przyjemne miękkie i delikatne światło. Kule są w różnych kolo-rach. Świetnie nadają się na pojedynczy abażur, który można umieścić na dowolnej lampie. Ale największą zaletą lamp Cotton Ball jest możliwość tworzenia z większej ilości kul dowolnych kompozycji.

To trochę jak budowanie z klocków lego. Łącząc się ze sobą w prosty sposób za pomocą kabla dowolną ilość kul możemy two-rzyć sznury lamp. Do wyboru mamy paletę 40 różnych kolorów. Takie girlandy dają się wieszać i układać w dowolny sposób. Co więcej pasują do różnych rodzajów wnętrz. Z powodzeniem można je wykorzystać udekorowania dziecięcego pokoju. Ale równie dobrze mogą stać się elementem wystroju restauracji czy innego wnętrza komercyjne-go.

>>Nowoczesny design. Designerskie dodatki w stylu natury

Zdjęcia: cottonballlights.pl
Data publikacji: 2.07.2012 13:12

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.