archirama.pl

Bryła z kryształów między drzewami. Żyrandol zewnętrzny Masiero

Jeśli planujecie garden party pod platanami, przyjęcie na dwustumetrowym tarasie albo inne wydarzenia w klimacie „Wielkiego  piękna”, bryła kryształowego żyrandola może być strzałem w dziesiątkę

Bryła żyrandola zewnętrznego Masiero

Na tle weneckiej weduty bryła żyrandola zewnętrznego Masiero

Fot: materiały prasowe Luminosfera

Wielkie piękno

Pamiętacie scenę urodzin Jepa Gambardelli, niepiszącego pisarza i niekorowanego króla Rzymu?  Wbijająca się w głowę muzyka, szalona zabawa i światło, które wydobywa z mroku uczestników imprezy. Do takiej scenerii pasują rozbuchane, barokowe bryły ozdobnych lamp, przeciwieństwo minimalistycznego skandynawskiego wzornictwa i prostych lamp z północy.

Włoska marka Masiero, producent oświetlenia, właśnie przygotowała nieco nietypowy żyrandol Drylight. Gięte ramiona, lśniące kryształy i sama bryła kojarzą się z efektownym oświetleniem reprezentacyjnych wnętrz. Tymczasem żyrandol przeznaczony jest do wykorzystywania poza budynkami. Producent podkreśla trwałość żyrandola oraz odporność tego źródła światła na działanie warunków atmosferycznych, w tym deszcz i silny wiatr. Dzięki temu żyrandol można zawiesić w ogrodzie, parku albo nad tarasem.

Polska premiera żyrandola zewnętrznego Masiero zaplanowana została na czerwiec 2014, oświetlenie można oglądać np. w warszawskiej Luminosferze  przy ul Bakalarskiej (od 25 czerwca).

Zdjęcia: materiały prasowe Luminosfera
Data publikacji: 17.06.2014 17:40

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.