archirama.pl

Czasy PRL: metalowe plakaty w aranżacji wnętrza

Czasy PRL uwiecznione na metalowych plakatach. Modna aranżacja wnętrz

Czasy PRL: metalowe plakaty w aranżacji wnętrza

Czasy PRL uwiecznione na metalowych plakatach. Modna aranżacja wnętrz

Fot: Interiore.pl

Czasy PRL uwiecznione na metalowych plakatach to kolejna modna ozdoba aranżacji wnętrza. Sama idea metalowych plakatów wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych gdzie zapoczątkowano produkcję elementów aranżacji wnętrz polegającą na drukowaniu na blachach szyldów czy reklam wieszanych w sklepach. Z czasem blachy reklamowe zaczęto wykorzystywać jako element dekoracyjny.

Czasy PRL przeniesione na metalowy plakaty

Wraz z modą na czasy PRL na metalowych plakatach pojawiły się motywy dobrze znane właśnie z czasów PRL. Jednym z producentów tego typu ozdób jest marka PosterPlate, która wykorzystała ten trend i do grafik dodała polskie akcenty z czasów PRL.

Aranżacja wnętrza - grafiki na arkuszach metalu

Blachy PosterPlate to grafiki wykonane na arkuszu grubego metalu. Wzory inspirowane są klasycznymi szyldami reklamowymi, sztuką nowoczesną i plakatem z czasów PRL. Plakaty mają wymiary 28 x 45 cm lub 45 x 56 cm

Zdjęcia: Interiore.pl
Data publikacji: 12.07.2013 18:05

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.