archirama.pl

Design od kuchni na Mysiej

Siódma edycja OKK! design zorganizowana została pod hasłem „Design od kuchni", a miejscem spotkania jest budynek przy ul. Mysiej 3 w Warszawie

Mysia 3, Warszawa
Fot: materiały prasowe OKK! Design

W PRL gmach przy Mysiej był siedzibą Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, czyli cenzury. W XXI wieku poza ścianami niewiele zostało z dawnego wyposażenia.  Na czterech poziomach mieszczą się sklepy z biżuterią, książkami, a przede wszystkim akcesoriami do aranżacji wnętrz. Za szybami piętrzą się produkty takich marek jak COS, MUJI, NAP i Młoda Polska. Na najwyższej kondygnacji jest otwarta przestrzeń, w której odbywają się m.in. kolejne spotkania z cyklu OKK! design. Sala na czwartym piętrze przez właścicieli nazwana została „Mysią bez cenzury”, więc można będzie pomówić o tym i owym.

Organizowane przez Olgę Kisiel-Konopkę wydarzenia są prezentacją współczesnego wzornictwa i okazją do spotkań z samymi projektantami. W marcu 2016 gośćmi OKK! design są Robert Majkut, designer; Ewa Czerny, architektka i projektantka wnętrz z wrocławskiej pracowni 3XA; dr Krystyna Łuczak-Surówka, krytyk designu. 

Poza wykładami w programie są prezentacje produktowe, wystawa polskiego wzornictwa przygotowana przez DŁUGA showroom i inne wydarzenia. Aranżacją przestrzeni zajmie się Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska projektantka wnętrz, dziennikarka i wykładowczyni.

Wstęp wolny, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału mailowo olga@olgakk.pl albo telefonicznie 882 444 811.

OKK! design  VII
14 marca 2016, od 13.00do 20.00
Mysia 3, Warszawa
 

Autor: K. Zięba
Zdjęcia: materiały prasowe OKK! Design
Data publikacji: 7.03.2016 14:41

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.