Design
DESIGN
Porta Design Projekt

Design. Porta Design Projekt - zaprojektuj naklejkę z otworem na wizjer

  • Komentarze

Design. Porta Design Projekt - zaprojektuj naklejkę z otworem na wizjer

Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować naklejki na drzwi o maksymalnych wymiarach 40x40 cm, z otworem na wizjer o średnicy 26 mm. Termin nadsyłania prac to 31 lipiec br.

Fot: materiały prasowe
  • architektura-wnetrz-design-porta-design-projekt-konkurs-porta_1

Design. Tylko do 31 lipca trwa konkurs Porta Design Projekt.  Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować naklejki z otworem na wizjer

Design. Tylko do 31 lipca trwa konkurs Porta Design Projekt.  Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować naklejki z otworem na wizjer. Konkurs na najbardziej designerką naklejkę adresowany jest do grafików i projektantów.

Design – zadaniem uczestników jest projekt naklejki

Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować naklejki na drzwi o maksymalnych wymiarach 40x40 cm, z otworem na wizjer o średnicy 26 mm. Termin nadsyłania prac to 31 lipiec br.

Design – jak zgłosić projekt do konkursu

Gotowe projekty należy przesłać do 31 lipca br. za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na stronie:

https://www.facebook.com/PortaDrzwi/app_467939593270340

Architektura wnętrz – co dalej

Już 10 sierpnia br. rozpocznie się kolejna, trzecha już edycja konkursu, która zakończy się 30 sierpnia br. W każdej edycji konkursu adresowanego do grafików i projektantów przyznana zostanie nagroda rzeczowa, a po zakończeniu trzeciej i ostatniej edycji Porta Design Projekt, spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych zostaną wybrane projekty, które będą zaprezentowane podczas Łódź Design Festival 2013.

Porta Design Projekt - nagrody

Autorom trzech najlepszych projektów Porta Design Projekt organizatorzy marka Porta przyznają nagrody pieniężne w wysokości: 2000 zł, 1000 zł oraz 500 zł, a także ufundują pobyt na festiwalu Łódź Design Festival 2013 w dniach 19-20 października br. Nagroda obejmuje dwa noclegi w hotelu dla dwóch osób oraz zaproszenia upoważniające do udziału w festiwalu.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.