archirama.pl

DESIGN prosto z bajki. Seria kolorowych lamp do pokoju dla dzieci

Seria lamp Kafti Design przeznaczona jest do pokoju dla dzieci. Wieloelementowe abażury pozwalają na dużą możliwość konfiguracji, a elementy jak z bajki dla dzieci, dostępne są w różnych kolorach.  

Dziecięce lampy Kafti

Elementy abażurów są dostępne w różnych kolorach

Fot: Kafti Design

Kafti – Kid to seria produktów nawiązująca do świata bajek. Zawierają element gry i zabawy, są bowiem przeznaczone do samodzielnego składania i dają możliwość różnych konfiguracji.

Design z bajek dla dzieci

Części składowe lamp, nawiązujące do bajek dla dzieci, są koloru białego z jednym elementem kolorowym. Abażury nadają się zarówno do lamp wiszących jak i stojących. Są wykonane z polipropylenu i poliwęglanu i dostępne w kolorach: lemonka, różowy, czerwony, oberżyna.

Ptak Kafti

Kafti Design tworzą siostry, Monika Brauntsch i Sonia Słaboń. Zajmują się projektowaniem oświetlenia i akcesoriów wystroju wnętrz. Pomysł na stworzenie grupy projektowej tkwił w siostrach od zawsze. W dzieciństwie przeczytały armeńską baśń o cudownym ptaku Kafti, który potrafił ożywić wnętrze pałacu. Od tamtej pory Kafti był dla nich symbolem idei czy formy, które nadają kształt całości.

Autor: mjc
Zdjęcia: Kafti Design
Data publikacji: 3.10.2012 11:44

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.