Design
DESIGN
Targi designu WZORY już 22 czerwca

Targi designu w Warszawie. WZORY – pierwsze Warszawskie Targi Designu 2013.

  • Komentarze

Design. WZORY – pierwsze Warszawskie Targi Designu 2013.

Targi designu WZORY już 22 czerwca

Fot: materiały prasowe

Targi designu WZORY ruszają w Warszawie. Młodzi artyści przedstawią swoje projekty w Centrum Promocji Praga Południe

Targi designu w Warszawie. Design w stolicy. Warszawskie Targi Designu WZORY odbędą się 22 czerwca w Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej. Swoje designerskie projekty zaprezentuje ponad 70 wystawców, m.in. Domagała Design, Hoolay, DoMoWo czy Kalva. W ramach pierwszej edycji autorzy sztuki użytkowej będą mieli możliwość zaprezentowania i sprzedaży swojego designu w Centrum Promocji Praga Południe. Przestrzeń wystawiennicza podzielona zostanie na sektory, zapewniające odwiedzającym bezpośredni kontakt twórcy z produktem oraz komfort i możliwość relaksu.

Warszawskie Targi Designu WZORY

Targi designu w Warszawie. Warszawskie Targi Designu WZORY zadbają także o podniebienia gości. Uczestnicy targów designu będą mogli kupić tradycyjne slowfoodowe smakołyki, od wybranych lokalnych producentów. Ponadto będą mieli możliwość nabycia kuchennych akcesoriów.

Wzory do designerskich wnętrz dziecięcych

Targi designu w Warszawie. Na targach designu WZORY zadbano  również o najmłodszych. W budynku wydzielono strefę zabawy, w której odbędą się zajęcia warsztatowe, rozwijające dziecięcą kreatywność. Wśród wystawców pojawi się wielu specjalistów od dziecięcego designu, dedykowanego najmłodszym. Podczas Warszawskich Targów Designu WZORY przedstawiony zostanie tzw. Etno- projekt, czyli wystawa prac białoruskich i polskich młodych projektantów. Ich nowatorskie realizacje zaprezentowane zostaną na planszach w ogrodzie Centrum Promocji Praga Południe. W czasie targów designu odbędą się również warsztaty z sitodruku oraz warsztat i pokaz druku 3D.

Pierwsza edycja Warszawskich Targów Designu na Pradze Południe

Targi designu w Warszawie. Pierwsze Warszawskie Targi Designu WZORY odbędą się 22 czerwca 2013 roku w Centrum Promocji Praga Południe, przy ulicy Podskarbińskiej 2. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Organizatorkami Warszawskich Targów Designu WZORY są Jagoda Valkoy (architekt wnętrz, scenografka, artystka landart'owa) oraz Aleksandra Pawelska (znana jako Ola Monola) organizatorka znanego warszawskiego eventu "Uwolnij Łacha", oraz warsztatów recyclingu "O!Re:Ty". Informacje dotyczące targów i dokładna lista wystawców dostępne są na stronie wzorytargi.pl.

przeczytaj rowniez
Autor: Magdalena Kleszcz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.06.2013 09:40
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.