Design
DESIGN
Nowoczesny design

Design z odpadów. W weekend VII edycja Przetworów w Warszawie

  • Komentarze

Przetwory

Przetwory w 2011 roku

Fot: przetworydesign.com

Aż 300 artystów pod jednym dachem będzie tworzyć design z odpadów, przetwarzając je w nowe i użyteczneprzedmioty. Tegoroczna edycja Przetworów zapowiada się rekordowo.

Przetwory to impreza, w której młodzi designerzy mogą przedstawić swoje propozycje na to, co można zrobić z odpadów: zużytych plandek, butelek, starych przedmiotów, którym nadają nowe życie. Tegoroczna impreza zapowiada się imponująco.

Rekordowy design z odpadów

Ponad 100 wystawców z unikalnymi ubraniami, biżuterią, zabawkami, designem, książkami. Thingo zaprasza na wyjątkowy wymiennik dedykowany dzieciom, na którym zabawki, meble, ubrania, gadżety, ale i usługi, jak choćby: babysitting, gotowanie, czy korepetycje będzie można wymieniać między sobą! Rekordowa też będzie ilość akcji, warsztatów adresowanych dla dzieci.A wieczorem w sobotę wyjątkowy Bal w Swetrze w Teatrze Koło!

Zobacz Program tegorocznych przetworów.

przeczytaj rowniez
Autor: mjc
Zdjęcia: przetworydesign.com
Data publikacji: 7.12.2012 09:54
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.