archirama.pl

Design z odpadów. W weekend VII edycja Przetworów w Warszawie

Aż 300 artystów pod jednym dachem będzie tworzyć design z odpadów, przetwarzając je w nowe i użyteczneprzedmioty. Tegoroczna edycja Przetworów zapowiada się rekordowo.

Przetwory

Przetwory w 2011 roku

Fot: przetworydesign.com

Przetwory to impreza, w której młodzi designerzy mogą przedstawić swoje propozycje na to, co można zrobić z odpadów: zużytych plandek, butelek, starych przedmiotów, którym nadają nowe życie. Tegoroczna impreza zapowiada się imponująco.

Rekordowy design z odpadów

Ponad 100 wystawców z unikalnymi ubraniami, biżuterią, zabawkami, designem, książkami. Thingo zaprasza na wyjątkowy wymiennik dedykowany dzieciom, na którym zabawki, meble, ubrania, gadżety, ale i usługi, jak choćby: babysitting, gotowanie, czy korepetycje będzie można wymieniać między sobą! Rekordowa też będzie ilość akcji, warsztatów adresowanych dla dzieci.A wieczorem w sobotę wyjątkowy Bal w Swetrze w Teatrze Koło!

Zobacz Program tegorocznych przetworów.

Autor: mjc
Zdjęcia: przetworydesign.com
Data publikacji: 7.12.2012 09:54

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.