archirama.pl

Diament designu. Konkurs 2016

Trwa druga edycja konkursu dla projektantów mebli i wyposażenia wnętrz, czyli Diamenty Designu

Konkurs Diament Designu

Diament Designu - liczy sie pomysł. Konkurs

Fot: Warsaw Build, materiały prasowe

Tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016 towarzyszy druga edycja konkursu Diamenty Designu. Organizatorzy zapraszają do udziału projektantów, zespoły projektowe i firmy z branży architektury wnętrz. Wszystkich, którzy zaangażowani są w projektowanie i produkcję mebli oraz obiektów wyposażenia wnętrz. Regulamin konkursu dopuszcza zgłaszanie różnorodnych obiektów, przeznaczonych do domów prywatnych, budynków użyteczności publiczne, biur i innych wnętrz.
Udział w konkursie jest bezpłatny. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż trzy projekty. Wybrane prace można nadesłać na adres konkurs@warsawbuild.pl do 22 lipca 2016. Jako czynniki wpływające na ocenę prac regulamin wymienia innowacyjny pomysł, cechy  wizualne,  użyteczność/ funkcjonalność, nowatorskie  materiały, parametry ekonomiczne, potencjał rynkowy, ekologia zastosowanych materiałów i sposobu produkcji.

Według organizatora, firmy Lentewenc Sp. z o.o.,  konkurs ma być narzędziem promocyjnym, pomagającym w wypromowaniu twórczości polskich projektantów za granicą.

Terminy konkursu dla projektantów
22 lipca  2016 – ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie
29 lipca 2016 – wybór projektów zakwalifikowanych do finału
2 sierpnia 2016 – rozpoczęcie internetowego plebiscytu na najlepszy projekt
30 września 2016  zakończenie plebiscytu
7 października 2016 – powiadomienie laureatów o wynikach konkursu
18 listopada 2016 –  uroczyste wręczenie nagród
Laureaci otrzymają nagrody honorowe.  

Więcej informacji: http://warsawbuild.pl/liczy-sie-pomysl

Autor: Opracował K.Z.
Zdjęcia: Warsaw Build, materiały prasowe
Data publikacji: 30.05.2016 14:14

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.