Design
DESIGN

Konkurs PORTA BY ME. Przedłużony termin składania projektów!

  • Komentarze

Ona i on, czyli projektowanie drzwi

Konkurs Ona i on

Fot: PORTA - materiały prasowe

Konkurs dla studentów i absolwentów architektury. Szukamy odpowiedzi na pytanie: "Wzornictwo dla każdego, czy profilowane?" Konkurs PORTA BY ME dotyczy problemów projektowania spersonalizowanego

W związku z dużym zainteresowaniem organizator konkursu, firma Porta KMI Poland przedłuża termin składania prac do 14 lutego 2016r. Termin rozstrzygnięcia konkursu pozostaje niezmieniony - wyłonienie zwycięzców odbędzie się 8 marca 2016 podczas arenaDesign w Poznaniu. Szczegóły dotyczące konkursu na www.portabyme.pl. Zachęcamy do wyścigu z czasem już teraz! Nagrody czekają!  

Konkurs PORTA BY ME zorganizowany jest pod hasłem „Ona i On”. Tym razem zaproponowane przez KMI Poland,  organizatora konkursu zadanie projektowe polegało na zaprojektowaniu drzwi dla kobiety, mężczyzny, albo dla obu płci – ważne będzie także uzasadnienie projektu. Regulamin konkursu podkreśla, że projektanci powinni przygotować projekt produktu dla indywidualnego odbiorcy przy uwzględnieniu odmienności i podobieństw w kontekście płci.

Jurorzy brać będą pod uwagę m.in. funkcjonalność, możliwość zrealizowania projektu, a także sposób uzasadnienia i opis przygotowany przez autorów.
Na autorów najlepszych prac czekają nagrody, Laureaci trzech nagrodzonych projektów czekają odpowiednio 10 000, 3500 oraz 1500 złotych.

Rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się w czasie tegorocznego festiwalu arena DESIGN w Poznaniu 8 marca 2016. Temat daje uczestnikom inspirację do przygotowania interesujących prac. Te z nich, które zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu, będzie można zobaczyć na wystawie pokonkursowej. Ekspozycja prezentowana będzie od 8 do 11 marca w Poznaniu.
Więcej informacji na stronie portabyme.pl.

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: PORTA - materiały prasowe
Data publikacji: 6.02.2016 10:16
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.