archirama.pl

Jakie łóżko do sypialni? NOTI wypuściła nową serię tapicerowanych łóżek do sypialni [ZDJĘCIA]

JAKIE ŁÓŻKO DO SYPIALNI? Łóżko w sypialni powinno łączyć funkcjonalność wygodę i powinno posiadać styl pasujący do wnętrza. Obejrzyj nową kolekcję nowoczesnych łóżek do sypialni z NOTI.

Łóżko do sypialni i nie tylko od NOTI 1

Szukasz łóżka do sypialni? NOTI wypuściło nową linię mebli do sypialni o lekkiej, prostej i nowoczesnej linii.

Fot: NOTI

INGRAM to rodzina łóżek tapicerowanych o lekkiej, prostej i nowoczesnej linii. Rozbudowana kolekcja jest propozycją mebli do sypialni projektowanych z myślą o rosnących potrzebach klienta i możliwości dostosowania mebla do indywidualnych oczekiwań. Do wyboru są trzy wersje ram: ze skrzynią (otwierana tradycyjnie i poziomo), bez skrzyni oraz na płozie stalowej. Każda wersja jest dopasowanado czterech rozmiarów materaca.

>>Meble z pracowni Wierszyłłowski i Projektanci. Meble Teddy Bear dla NOTI

Występują dwie wersje wysokości oraz trzy wersje szerokości wezgłowia, z których każde dostosowane jest do trzech rozmiarów ramy łóżka: wezgłowie o szerokości ramy łóżka z podniesioną dolną krawędzią, wezgłowie o szerokości wydłużonej z podniesioną dolną krawędzią oraz wezgłowie o pełnej szerokości (obejmującej również stoliki nocne) z dolną krawędzią na podłodze. Dodatkowym atutem kolekcji są trzy wersje wykończenia tapicerki wezgłowia: gładkie - bez przeszyć, z przeszyciami w kratę oraz z przeszyciami pionowymi.

Meble z serii INGRAM, projekt Piotr Kuchciński

Zdjęcia: NOTI
Data publikacji: 29.08.2012 14:18

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.