Design
DESIGN

Kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY 6/12. Przyjdź i zgarnij gadżet do domu!

  • Komentarze

Kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY 6/12 już w mikołajki 2014!  Architektura wnętrz, wzornictwo, design od polskich projektantów i wyjątkowe gadżety do domu

Kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY 6/12 już w mikołajki 2014!

Architektura wnętrz, wzornictwo, design od polskich projektantów i wyjątkowe gadżety do domu


Tegoroczna edycja targów designu WZORY 6/12 w Warszawie odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Jak zwykle zaprezentowane zostaną najnowsze i najbardziej interesujące produkty polskiego wzornictwa i architektury wnętrz, w tym meble i gadżety do domu. Przyjdź i spraw komuś designerski prezent na mikołajki!

WZORY 6/12 – targi designu w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

Targi designu WZORY 6/12 odbędą się 6 grudnia 2014 - w mikołajki! W sobotę od godziny 10 aż do 21 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na ulicy Brackiej 25 w Warszawie będziemy mogli odkrywać świat Polskiego wzornictwa.

Designerzy i projektanci z całej Polski pokażą produkty nowoczesnego designu, którymi chcą się pochwalić, bądź oddać w dobre ręce użytkownika. Będziemy mogli wybrać modne meble i gadżety do domu, ceramikę, lampy czy tkaniny dekoracyjne. Każdy kto chciałby wzbogacić architekturę wnętrz swojego mieszkania o coś nietypowego i jedynego w swoim rodzaju - musi odwiedzić te targi! Zwłaszcza, że prezentowane przedmioty to często pojedyncze lub limitowane egzemplarze, a ceny wcale nie są takie wysokie - sprawdźcie sami!

Na stronie targów WZORY 6/12 znajdziecie plik - LOOKBOOK WZORY 6/12. Jest to katalog tegorocznej oferty. Już teraz możecie przekonać się co przyniesie nadchodząca edycja.

 Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych miłośnikach wzornictwa i designu. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa dziecięca. Akcja Prze-twórz i Dekoeko oraz Fundacja MEDERI zajmująca się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie poprowadzą warsztaty i zabawy, a także rozdadzą mikołajkowe prezenty ufundowane przez firmę Pipistrello - twrócę kreatywnych zabawek. Jeśli chodzi o atrakcje dla dorosłych, jedną z nich przygotowała organizacja Miastopomoc - firma odsłoni kulisy swojego warsztatu. Wstęp na targi designu WZORY 6/12 jest wolny.Milena Glinojecka

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.