archirama.pl

Kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY 6/12. Przyjdź i zgarnij gadżet do domu!

Tegoroczna edycja targów designu WZORY 6/12 w Warszawie odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Jak zwykle zaprezentowane zostaną najnowsze i najbardziej interesujące produkty polskiego wzornictwa i architektury wnętrz, w tym meble i gadżety do domu. Przyjdź i spraw komuś designerski prezent na mikołajki!

Kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY 6/12 już w mikołajki 2014!  Architektura wnętrz, wzornictwo, design od polskich projektantów i wyjątkowe gadżety do domu

Kolejna edycja warszawskich targów designu WZORY 6/12 już w mikołajki 2014!

Architektura wnętrz, wzornictwo, design od polskich projektantów i wyjątkowe gadżety do domu


WZORY 6/12 – targi designu w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

Targi designu WZORY 6/12 odbędą się 6 grudnia 2014 - w mikołajki! W sobotę od godziny 10 aż do 21 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na ulicy Brackiej 25 w Warszawie będziemy mogli odkrywać świat Polskiego wzornictwa.

Designerzy i projektanci z całej Polski pokażą produkty nowoczesnego designu, którymi chcą się pochwalić, bądź oddać w dobre ręce użytkownika. Będziemy mogli wybrać modne meble i gadżety do domu, ceramikę, lampy czy tkaniny dekoracyjne. Każdy kto chciałby wzbogacić architekturę wnętrz swojego mieszkania o coś nietypowego i jedynego w swoim rodzaju - musi odwiedzić te targi! Zwłaszcza, że prezentowane przedmioty to często pojedyncze lub limitowane egzemplarze, a ceny wcale nie są takie wysokie - sprawdźcie sami!

Na stronie targów WZORY 6/12 znajdziecie plik - LOOKBOOK WZORY 6/12. Jest to katalog tegorocznej oferty. Już teraz możecie przekonać się co przyniesie nadchodząca edycja.

 Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych miłośnikach wzornictwa i designu. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa dziecięca. Akcja Prze-twórz i Dekoeko oraz Fundacja MEDERI zajmująca się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie poprowadzą warsztaty i zabawy, a także rozdadzą mikołajkowe prezenty ufundowane przez firmę Pipistrello - twrócę kreatywnych zabawek. Jeśli chodzi o atrakcje dla dorosłych, jedną z nich przygotowała organizacja Miastopomoc - firma odsłoni kulisy swojego warsztatu. Wstęp na targi designu WZORY 6/12 jest wolny.Milena Glinojecka

Data publikacji: 14.11.2014 13:56

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.