archirama.pl

Konkurs dla projektantów: wzór tapety

Do udziału w konkursie Ściana kluczowym elementem wnętrza publicznego zaproszeni są architekci, projektanci architektury wnętrz i studenci kierunków projektowych

Konkurs na projekt tapety Muraspec
Fot: www.muraspec.pl

Firma Muraspec Sp z o.o.  organizuje konkurs na projekt nowej tapety do wnętrz komercyjnych, biur, szpitali, pracowni. Nagrodzone projekty zostaną zrealizowane i wejdą do sprzedaży. 

Firma przewiduje przyznanie nagrody finansowej w dość nietypowej formie. Zamiast ustalonej sumy, laureat I nagrody otrzyma 1% zysku od sprzedaży swojej tapety we wszystkich krajach, w których działa firma Muraspec. Natomiast zdobywca II nagrody może liczyć na taki sam procent od sprzedaży zaprojektowanej przez siebie tapety w Polsce.  Wynagrodzenie to przekazywane będzie przez pięć lat, począwszy od wejścia produktu na rynek.
Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim brać czynni zawodowo projektanci i studenci kierunków związanych z projektowaniem. Każdy uczestnik lub zespół może zgłosić najwyżej trzy prace. Nie ma opłaty zgłoszeniowej.

Terminy
3.09.2015 – termin nadsyłania prac konkursowych
10.09.2015 – obrady jury, zakończenie głosowania w internecie
17.09.2015 – powiadomienie laureatów o wynikach konkursu
17.09.2015 – rozstrzygniecie konkursu, wręczenie nagród
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na gali zorganizowanej z okazji osiemnastej rocznicy rozpoczęcia przez Muraspec Sp z o.o. działalności w Polsce.

Więcej informacji, regulamin konkursu www.muraspec.pl

Autor: KZ
Zdjęcia: www.muraspec.pl
Data publikacji: 16.07.2015 13:37

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.