archirama.pl

Konkurs na identyfikacje Dworca Centralnego. Konkurs PKP na logo Dworca: zgłaszenia do 26 września!

Ruszył konkurs PKP na identyfikacje wizualną Dworca Centralnego. Wymyśl znak graficzny (logo) dla Dworca Centralnego! PKP zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na znak identyfikacyjny dla Dworca Centralnego. Propozycje można zgłaszać do 26 września!

Zaprojektuj znak rozpoznawczy dla Dworca Centralnego!

Zaprojektuj znak rozpoznawczy dla Dworca Centralnego!

Fot: materiały prasowe stgu.pl

Być może niedługo Dworzec Centralny zyska nowy znak rozpoznawczy. Wszystko za sprawą konkursu na identyfikację wizualną dworca organizowanego przez PKP. Jeżeli jesteś grafikiem lub profesjonalnie zajmujesz się tworzeniem designu to ten konkurs jest dla ciebie! Wymyśl logo Dworca Centralnego w Warszawie.

Nowe logo dla "Centralnego"

Profesjonaliści będą projektować nowy design logo Dworca Centralnego. Uczestnik konkursu na identyfikacje wizualną dworca ma za zadanie przedstawić projekt propozycji logo, plakatów oraz gadżetów promocyjnych, które staną się elementem identyfikującym warszawski Dworzec Centralny. Partnerem Konkursu PKP jest Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej. Zwycięzca ma szanse na półroczna współpracę z PKP S.A. w celu tworzeniu nowej marki wizualnej dla Dworca Centralnego. Dodatkowo wygrana w konkursie to 50 000 zł. 

>> Zobacz warszawskie dworce linii średnicowej!

Celem konkursu na identyfikację wizualną Dworca Centralnego w Warszawie jest wyłonienie najlepszego projektu graficznego linii komunikacji wizualnej Dworca Centralnego, nawiązującej do charakteru dworca: jego architektury, historii i miejsca w kulturze popularnej. Konkurs PKP jest ogólnopolski i otwarty, składa się z jednego etapu. Podczas projektowania trzeba pamiętać, że Logotyp powinien składać się ze znaku graficznego lub nazwy "Warszawa Centralna" lub dowolnej kombinacji powyższej nazwy i znaku graficznego. Zapraszamy do udziału!

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: materiały prasowe stgu.pl
Data publikacji: 29.08.2013 09:26

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.