Design
DESIGN
Konkurs na koncepcję

Konkurs na miejskie poidełka. Poznaj warunki udziału i terminy

  • Komentarze

Konkurs na miejskie poidełka

Wystartował konkurs na koncepcję miejskich poidełek

Fot: Materiały prasowe UM Warszawa

Miasto Warszawa, wspólnie z Oddziałem Warszawskim SARP i Fundacją Bęc Zmiana ogłosiło konkurs na opracowanie koncepcji miejskich poidełek. Sprawdź, jakie są warunki konkursu i do kiedy można nadsyłać prace.

Wygrany projekt na koncepcję miejskich poidełek ma zostać zrealizowany. Poidełka mają się pojawić między innymi na placu Zbawiciela, pl. Bankowym, pl. Unii Lubelskiej, placu Na Rozdrożu, u zbiegu ul. Dobrej i Tamka, na bulwarze B. Grzymały-Siedleckiego oraz w okolicy Starego Miasta. Ostateczne lista miejsc będzie stworzona po ogłoszeniu wyników konkursu.

Jakie są wyniki konkursu architektonicznego na poidełka

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie trzeba złożyć do 31 stycznia 2017 roku, do godziny 15:00. Uzupełniony wniosek powinien zostać wysłany lub dostarczony do Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich, na ul. Foksal 2.

Przesłane koncepcje zostaną ocenione przez 10- osobowy sąd konkursowy. W skład jury weszli między innymi: przedstawiciele władz miasta, Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich, Politechniki Warszawskiej oraz Maciej Czapliński - pomysłodawca i autor zwycięskiego projektu „Pij Warszawo”.

W konkursie przewidziano nagrody

Zwycięzca konkursu otrzyma 20 tys. złotych oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej (będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej). Zdobywca II nagrody otrzyma 15 tys. zł a III nagrody – 10 tys. zł.

Wyniki konkursu poznamy już 14 kwietnia 2017 roku.

przeczytaj rowniez
Autor: Materiały prasowe UM Warszawa
Zdjęcia: Materiały prasowe UM Warszawa
Data publikacji: 17.01.2017 10:43
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.