Design
DESIGN

Konkurs na projekt mebla

  • Komentarze

Konkurs na projekt mebla

Nowy pomysł na mebel, czyli konkurs eVolo

Fot: http://www.evolo.us/competition/

Magazyn eVolo zaprasza do konkursu na projekt mebla – najbardziej liczy się pomysłowość

Design i moda


Przeglądając strony internetowe, branżowe magazyny i grube albumy łatwo dojść do starego wniosku, że w projektowaniu mebli wszystko już było. Organizatorzy koncepcyjnego konkursu VMODERN Furniture Design Competition zachęcają do dalszego szukania innowacji i pytają o przyszłość meblarstwa.

Na konkurs można nadsyłać zdjęcia wdrożonych do produkcji obiektów, prototypów, a także projekty które nie wyszły poza stadium wizualizacji. Samo hasło „mebel” traktowane jest równie swobodnie, zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu mogą zgłaszać projekty foteli, krzeseł, taboretów, stołów, regałów, wszelkiego rodzaju lamp itd. Biorąc pod uwagę liberalne podejście do funkcjonalności mebli, szansę mają nawet najbardziej fantastyczne wizje; eVolo od dawna organizuje konkursy, w których najważniejsza jest kreatywność projektantów. Regulamin wymienia wśród kryteriów także wykonalność, funkcjonalność i estetykę obiektu.

Termin rejestracji w konkursie na projekt mebla mija 20 września 2016, najpóźniej tydzień później należy nadesłać pracę konkursową. Ogłoszenie wyników planowane jest na 8 listopada 2016.
Główna nagroda wynosi 2000 dolarów, dwie kolejne odpowiednio 1000 i 500 dolarów.

Więcej informacji na stronie konkursowej: http://vmodern.com/2016/03/2016-furniture-design-competition/

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: http://www.evolo.us/competition/
Data publikacji: 19.08.2016 15:19
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.